Logicor Mysłowice

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Mysłowice to park magazynowy położony praktycznie przy drodze ekspresowej S1, ok. 2 km od węzła łączącego autostradę A4 oraz drogi E40. Takie walory logistyczne sprawiają, że ten park jest naturalnym węzłem łączącym zarówno szlaki krajowe, jak i międzynarodowe. Dogodna lokalizacja inwestycji Logicor Mysłowice w niewielkiej odległości od lotniska w Pyrzowicach (niecałe 30 km) oraz dobre połączenie ze Słowacją i Czechami to duże atuty tego parku magazynowego.

Magazyny do wynajęcia w Mysłowicach, niedaleko autostrady A4 oraz trasy S1

Logicor Mysłowice będzie docelowo zajmować 128 219 mkw. Obecnie w skład centrum logistycznego wchodzi 5 obiektów magazynowych. Dużymi atutami komunikacyjnymi obiektu jest lokalizacja w niewielkiej odległości od lotniska w Pyrzowicach (niecałe 30 km) oraz bardzo dogodne połączenie ze Słowacją i Czechami. Magazyny do wynajęcia Logicor Mysłowice położone są bardzo blisko drogi ekspresowej S1 i jednocześnie 2 km od węzła łączącego autostradę A4 i drogi E40.

Park magazynowy klasy A blisko Katowic

Mieszczący się na Górnym Śląsku park magazynowy Logicor Mysłowice jest położony zaledwie 15 km od centrum Katowic. Ponadto każda z hal magazynowych jest wykończona w standardzie klasy A: ma wysokość netto 10 m, posiada posadzkę będącą w stanie wytrzymać obciążenie rzędu 5 t/mkw., jest wyposażona w systemy tryskaczy oraz klapy dymowe. Warto też dodać, że dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa na Południu Polski zapewnia bardzo duże możliwości logistyczne firmom, które są tu ulokowane. Praktycznie wszystkie obiekty w Logicor Mysłowice są magazynami typu "crossdock".

Magazyny na Górnym Śląsku niedaleko lotniska

Oprócz bliskiego położenia względem autostrady A4, drogi ekspresowej S1 i drogi E40, wielkim atutem magazynów do wynajęcia w Logicor Mysłowice jest niewielka odległość tych obiektów od lotniska w Pyrzowicach (mniej niż 30 km). Położenie parku zapewnia idealne warunki dla krajowej i międzynarodowej dystrybucji.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl