Logicor Gliwice

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Zachód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Gliwice to nowoczesne centrum dystrybucyjne oferujące powierzchnię magazynową i biurową, z możliwością elastycznego dopasowania do oczekiwań firm pochodzących z różnych sektorów m.in.: logistycznego, farmaceutycznego, spożywczego, motoryzacyjnego, przemysłu ciężkiego i lekkiego. Park znajduje się bezpośrednio przy autostradzie A4 oraz w odległości 1 km od skrzyżowania z autostradą A1 (węzeł Sośnica). Park położony jest w zachodnio-północnej części Górnego Śląska.

Centrum logistyczne w Gliwicach przy węźle „Gliwice-Sośnica”

Innowacyjne centrum logistyczne Logicor Gliwice mieści się w zachodnio-północnej części Górnego Śląska, w odległości 20 km od Katowic.

Lokalizacja ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców, głównie ze względu na realizowane obecnie inwestycje drogowe. Magazyny Logicor Gliwice znajdują się bezpośrednio przy autostradzie A4. W odległości ok. 1 km. od hal magazynowych mieści się węzeł „Gliwice-Sośnica”, czyli jedno z ważniejszych lokalnych skrzyżowań z autostradą A1 oraz drogą krajową nr 44.

Magazyny do wynajęcia na Górnym Śląsku z możliwością prowadzenia lekkiej i ciężkiej produkcji

Logicor Gliwice to obecnie dwa magazyny o łącznej powierzchni 16 160 mkw. Planowana budowa trzeciej hali magazynowej zwiększy dostępną powierzchnię do 22 560 mkw.

Magazyny do wynajęcia koło Katowic należące do Logicor Gliwice to przede wszystkim powierzchnie magazynowe i biurowe. Oferta dewelopera kierowana jest przede wszystkim do firm zajmujących się zarówno produkcją lekką, jak i ciężką – przedsiębiorstw z branży logistycznej, farmaceutycznej, spożywczej, motoryzacyjnej i przemysłowej.

Magazyny w Gliwicach o najwyższym standardzie zabezpieczeń

Magazyny Logicor Gliwice zostały przystosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort użytkowania magazynów czy biur. Oba magazyny posiadają siatki słupów o parametrach 24,00 m x 12,00 m. Wysokość pomieszczeń wynosi 10 m, zaś wytrzymałość posadzek na obciążenia to 5 t/mkw.

Hale magazynowe zostały wyposażone w nowoczesny system tryskaczy, klapy dymowe a także system kamer przemysłowych monitorujących (CCTV). Magazyny do wynajęcia różnią się głębokością: pierwszy z nich posiada głębokość 72 m, drugi zaś 59 m. Logicor Gliwice to jeden z najbardziej innowacyjnych obiektów w regionie, skierowany do inwestorów już prowadzących działalność lub planujących jej rozpoczęcie na Górnym Śląsku.

map

Lokalizacja:

Katowice Zachód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Gliwice II

Katowice Zachód

Diamond Business Park Gliwice

Katowice Zachód

GLP Gliwice Logistics Centre

Katowice Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl