Logicor Czeladź

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Deweloper Logicor oferuje elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych zgodnie z potrzebami klientów. Inwestycja zlokalizowana jest na wschód od Czeladzi, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 86 z Łodzi do Tychów. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa aglomeracji śląskiej oraz sieć komunikacji publicznej w pobliżu kompleksu ułatwia dojazd pracownikom do parku.

Magazyny koło Katowic z dostępem do infrastruktury drogowej

Centrum logistyczne Logicor Czeladź położone jest 10 km na północ od Katowic w regionie Górnego Śląska. Magazyny posiadają dostęp do rozbudowanej infrastruktury drogowej oraz sieci komunikacji miejskiej. Centrum usytuowane jest tuż przy drodze krajowej 86 z Łodzi do Tychów oraz nieopodal skrzyżowania autostrady A4 z drogą ekspresową S1, stanowiącego ważny węzeł drogowy w regionie.

Magazyny do wynajęcia koło Katowic o powierzchni ponad 47 000 mkw.

Logicor Czeladź to jedno z centrów logistycznych zlokalizowanych na Górnym Śląsku. To kompleksowe i nowoczesne centrum logistyczne, zostało w ostatnim czasie dodatkowo rozbudowane.

Na centrum składają się dwa magazyny do wynajęcia, których łączna powierzchnia wynosi 47 000 mkw. Hale magazynowe zostały zaprojektowane w ten sposób, aby możliwa była ich dalsza rozbudowa. Istnieje więc możliwość stworzenia dodatkowych modułów magazynowo-biurowych przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Magazyny wchodzące w skład Logicor Czeladź charakteryzują się siatką słupów o wymiarach 12,00 m x 23,00 m, wysokością hal magazynowych wynoszącą 10 m oraz posadzką będącą w stanie wytrzymać obciążenie rzędu 5 t/mkw. Głębokość pierwszego magazynu to 132 m, drugiego zaś 72 m.

Oba magazyny stworzone zostały na potrzeby produkcji lekkiej. Spełniają wszelkie standardy budowlane i wykończeniowe a także wyposażone są w zabezpieczenia przeciwpożarowe tj. klapy dymowe oraz tryskacze.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl