GLP Sosnowiec Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Szyta na miarę powierzchnia magazynowa pod logistykę i dystrybucję na Górnym Śląsku.

Ponad 60 000 m2 potencjalnej powierzchni magazynowej na Górnym Śląsku

Sosnowiec Logistics Centre oferuje możliwość budowy nowoczesnych obiektów magazynowych i logistycznych klasy A, o łącznej powierzchni ok. 22 000 m2, dopasowanych do potrzeb najemców. Centrum logistyczne, którego teren pozwala na wybudowanie magazynów o łącznej powierzchni 66 000 m2, zlokalizowane jest w doskonale rozwiniętym przemysłowo regionie Górnego Śląska, który uznawany jest za drugi najbardziej dynamicznie rozwijający się rynek magazynowy w Polsce.

Strategiczna lokalizacja magazynu w regionie Górnego Śląska

Bezpośrednie połączenie z drogą ekspresową S1, łączącą teren z autostradami A4 i A1, zapewnia centrum logistycznemu idealne warunki do krajowej oraz międzynarodowej dystrybucji. Transport publiczny dostępny jest w pobliżu parku.

Magazyny do wynajęcia w Katowicach klasy A

Sosnowiec Logistics Centre powstanie w oparciu o standardy magazynów klasy A. Budynki będą miały wysokość 10 m, a nośność posadzki 5T/mkw., co kwalifikuje obiekt również jako miejsce lekkiej produkcji. Ilość doków oraz bram wjazdowych dostosowana zostanie do indywidualnych potrzeb najemców. Hale wyposażone będą również w ogrzewanie gazowe oraz system tryskaczy typu ESFR. Deweloper oferuje możliwość aranżacji powierzchni biurowej i socjalnej, jak i wprowadzenie wyposażenia dodatkowego oraz innych usprawnień w budynku zgodnie z wymaganiami najemcy.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl