Magazyny do wynajęcia - Chorzów

Rynek magazynowy w Chorzowie reprezentuje jeden kompleks magazynowy. Nie oznacza to jednak absolutnie, że mało tu powierzchni do wynajęcia. Prologis Park Chorzów jest obecnie największym obiektem magazynowym na Śląsku, oferującym najemcom aż 9 hal magazynowo-produkcyjnych oraz możliwość inwestycji typu BTS (build-to-suit) w bardzo dobrej lokalizacji.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017r.
 • 251 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 21 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 87 500 m2
  Zrealizowane transakcje m2

Największe transakcje

Klient Park Powierzchnia
DHL Prologis Park Chorzów 17 700 m2
ArchiDoc Prologis Park Chorzów 16 700 m2


Magazyn do wynajęcia w centrum Śląska

Chorzów do jedno z najgęściej zaludnionych miast aglomeracji górnośląskiej, uznawane w rankingach za najatrakcyjniejsze środowisko inwestycyjne, oferujące dostęp do zasobów ludzkich oraz bogatego rynku konsumenckiego. Atrakcyjność wynajęcia powierzchni w magazynie Prologis w Czeladzi podnosi doskonała lokalizacja parku.

Znajduje się on przy węźle Batory u wlotu na autostradę A4. Ponadto, Chorzów znajduje się na skrzyżowaniu szeregu drogowych szlaków komunikacyjnych. Przebiegają tu dwie trasy europejskie: E40 (Francja-Rosja) oraz E75 (Norwegia-Grecja), 2 autostrady oraz kilkanaście dróg krajowych i dróg wojewódzkich. Logistykę ułatwiają Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, Kanał Gliwicki oraz sieć kolejowa.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Górny Śląsk

MLP buduje w Czeladzi


08-11-2016

MLP Group rozpoczyna budowę nowego parku logistycznego w Czeladzi w regionie Górnego Śląska. Obiekt będzie docelowo oferował 71 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na obszarze 16,50 hektara.

Katowicka SSE czeka na inwestora


31-10-2016

Nieruchomość w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej czeka na inwestora. Położona jest w Górnośląskim Obszarze Przemysłowym, w dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Tucznawa. Cały teren obejmuje 36 ha.

Nowa fabryka w Gliwicach


27-09-2016

Firma Johnson Matthey Battery Systems w pierwszej połowie października uruchomi w Gliwicach nową fabrykę. W przyszłości zakład ma być rozbudowany i wytwarzać nowe rodzaje baterii.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna przyciąga inwestorów


27-09-2016

Od połowy lipca br. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna pozyskała cztery inwestycje o łącznej wartości ponad 250 mln zł. Nowe miejsca pracy powstaną w Lublińcu, Radziechowach-Wieprzu i w Gliwicach.