Magazyny do wynajęcia - Bielsko-Biała

Magazyny do wynajęcia w miejscowości Bielsko-Biała reprezentuje centrum dystrybucyjne Panattoni Park Bielsko Biała, zlokalizowane bezpośrednio przy trasie przy trasie E75 (Cieszyn-Gdańsk). Park w pełni pokrywa zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w regionie, a do grona najemców obiektu należą firmy m.in. kurierskie, logistyczne, spedycyjne i kosmetyczne.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017r.
 • 110 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 0 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 9 100 m2
  Zrealizowane transakcje m2

Największe transakcje

Klient Park Powierzchnia
CEVA Logistics Bielsko-Biała Logistics Centre 9 100 m2


Nowoczesna powierzchnia do wynajęcia tuż przy drodze S1

Przez miasto przebiegają ważne krajowe szlaki komunikacyjne, jak np. drogra ekspresowa S1 (fragment trasy europejskiej E75 i E462), droga krajowa nr 1 (z Bielska-Białej przez Czechowice-Dziedzice i Pszczynę do konurbacji górnośląskiej). Dobrą komunikację wokół aglomeracji zapewnia Śródmiejska Obwodnica Zachodnia.

W jej ciągu znajduje się jedno z największych skrzyżowań w południowej Polsce – węzeł Hulanka. Pólnocno-Wschodnia obwodnica Bielska-Białej stanowi zaś odcinek drogi ekspresowej S69 (Bielsko-Biała – Żywiec – Zwardoń). Tak rozwinięte zaplecze lokalnej sieci dróg stwarza doskonałe warunki do swobodnej dystrybucji rynku zbytu zarówno w Bielsku-Białej, jak i okolicach.

Magazyny do wynajęcia w Bielskim Okręgu Przemysłowym

Bielsko-Białą, jako lokalizację dla obiektów magazynowych, doceniły już takie firmy jak Coty, DPD czy SM Logistics. Ponadto, swoje zakłady produkcyjne ulokowali tu przedstawiciele przemysłu maszynowego, samochodowego, włókienniczego czy metalurgicznego. Prężnie rozwija się również rynek handlowy. Atrakcyjności w oczach potencjalnych inwestorów miastu dodaje Bielski Okręg Przemysłowy oraz Katowicka Strefa Ekonomiczna.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Górny Śląsk

MLP buduje w Czeladzi


08-11-2016

MLP Group rozpoczyna budowę nowego parku logistycznego w Czeladzi w regionie Górnego Śląska. Obiekt będzie docelowo oferował 71 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na obszarze 16,50 hektara.

Katowicka SSE czeka na inwestora


31-10-2016

Nieruchomość w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej czeka na inwestora. Położona jest w Górnośląskim Obszarze Przemysłowym, w dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Tucznawa. Cały teren obejmuje 36 ha.

Nowa fabryka w Gliwicach


27-09-2016

Firma Johnson Matthey Battery Systems w pierwszej połowie października uruchomi w Gliwicach nową fabrykę. W przyszłości zakład ma być rozbudowany i wytwarzać nowe rodzaje baterii.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna przyciąga inwestorów


27-09-2016

Od połowy lipca br. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna pozyskała cztery inwestycje o łącznej wartości ponad 250 mln zł. Nowe miejsca pracy powstaną w Lublińcu, Radziechowach-Wieprzu i w Gliwicach.