Magazyny do wynajęcia - Bielsko-Biała

Magazyny do wynajęcia w miejscowości Bielsko-Biała reprezentuje centrum dystrybucyjne Panattoni Park Bielsko Biała, zlokalizowane bezpośrednio przy trasie przy trasie E75 (Cieszyn-Gdańsk). Park w pełni pokrywa zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w regionie, a do grona najemców obiektu należą firmy m.in. kurierskie, logistyczne, spedycyjne i kosmetyczne.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 110 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 4 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 27 000 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 0 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Nowoczesna powierzchnia do wynajęcia tuż przy drodze S1

Przez miasto przebiegają ważne krajowe szlaki komunikacyjne, jak np. drogra ekspresowa S1 (fragment trasy europejskiej E75 i E462), droga krajowa nr 1 (z Bielska-Białej przez Czechowice-Dziedzice i Pszczynę do konurbacji górnośląskiej). Dobrą komunikację wokół aglomeracji zapewnia Śródmiejska Obwodnica Zachodnia.

W jej ciągu znajduje się jedno z największych skrzyżowań w południowej Polsce – węzeł Hulanka. Pólnocno-Wschodnia obwodnica Bielska-Białej stanowi zaś odcinek drogi ekspresowej S69 (Bielsko-Biała – Żywiec – Zwardoń). Tak rozwinięte zaplecze lokalnej sieci dróg stwarza doskonałe warunki do swobodnej dystrybucji rynku zbytu zarówno w Bielsku-Białej, jak i okolicach.

Magazyny do wynajęcia w Bielskim Okręgu Przemysłowym

Bielsko-Białą, jako lokalizację dla obiektów magazynowych, doceniły już takie firmy jak Coty, DPD czy SM Logistics. Ponadto, swoje zakłady produkcyjne ulokowali tu przedstawiciele przemysłu maszynowego, samochodowego, włókienniczego czy metalurgicznego. Prężnie rozwija się również rynek handlowy. Atrakcyjności w oczach potencjalnych inwestorów miastu dodaje Bielski Okręg Przemysłowy oraz Katowicka Strefa Ekonomiczna.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Górny Śląsk

Reslogistic wprowadza się do Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi


14-10-2019

Reslogistic należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi.

KSSE: 51 inwestycji za ponad 2,5 mld zł


14-01-2019

W 2018 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pozyskała 51 inwestycji wartych ponad 2,5 mld zł. Dzięki nim pracę w regionie znajdzie co najmniej 2,1 tys. osób, a firmy te utrzymają dotychczasowe zatrudnienie na poziomie ponad 20 tys. pracowników.

MLP buduje w Czeladzi


08-11-2016

MLP Group rozpoczyna budowę nowego parku logistycznego w Czeladzi w regionie Górnego Śląska. Obiekt będzie docelowo oferował 71 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na obszarze 16,50 hektara.

Katowicka SSE czeka na inwestora


31-10-2016

Nieruchomość w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej czeka na inwestora. Położona jest w Górnośląskim Obszarze Przemysłowym, w dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Tucznawa. Cały teren obejmuje 36 ha.