Bielsko-Biała Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Bielsko-Biała Logistic Centrejest projektem, w którego skład wchodzą dwa nowoczesne magazyny o najwyższym standardzie klasy A. Łączna powierzchnia magazynowa centrum logistycznego to 41 100 mkw. Warto zaznaczyć, że spełnia ona wysokie wymagania klientów z różnych branży. Park został ulokowany bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu S1.

Magazyny do wynajęcia klasy A na Górnym Śląsku (Bielsko-Biała


Bielsko-Biała Logistic Centre oferuje dwa nowoczesne magazyny o najwyższym standardzie klasy A. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 41 100 mkw. Magazyny oferowane przez dewelopera są dostosowane do wysokich wymagań klientów z różnych branż. Jak dotąd zostały docenione przez takie firmy jak Coty czy DPD. 

Obie hale magazynowe są wykończone w najwyższym standardzie klasy A i mogą być przystosowane do lekkiej produkcji. Budynek 1 o powierzchni 16 800 mkw. ma wysokość netto 10 m, głębokość 96 m, siatkę słupów 24.00 m x 12.00 m, nośność posadzki 5 t/mkw. Posiada system tryskaczy i klapy dymowe.

Budynek 2 o powierzchni 24 200 mkw. jest magazynem typu crossdock, a jego wysokość netto wynosi 10 m, głębokość 150 m, siatka słupów 25.00 m x 12.00 m, nośność posadzki 5 t/mkw. Jest wyposażony w system tryskaczy i klapy dymowe.

Magazyny na Górnym Śląsku położone w pobliżu trasy E75 oraz S1

Bielsko-Biała Logistic Centre jest zlokalizowany bezpośrednio przy trasie E75, biegnącej w kierunku południowo-zachodnim do Cieszyna, oraz na północ do Gdańska. Magazyny na Śląsku położone są przy odcinku łączącym drogę ekspresową S1 (Bielsko-Cieszyn) z obwodnicą (zaledwie 30 kilometrów od granicy polsko-czeskiej).

Inwestycja zlokalizowana jest niedaleko takich miejscowości jak: Skoczów, Szczyrk, Ustroń, Żywiec, Andrychów czy Czechowice-Dziedzice. Na terenie centrum logistycznego znajdują się obszerne place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz parkingi dla samochodów osobowych.


map

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Beskid Logistics Centre

Bielsko-Biała

7R Park Beskid II

Bielsko-Biała


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl