Magazyny do wynajęcia - Dąbrowa Górnicza

Rynek magazynowy w Dąbrowie Górniczej skupia się głównie w rejonie ulicy Roździeńskiego. W tej lokalizacji znajduje się ProLogis Park Dąbrowa. Obiekt utrzymany jest w standardzie klasy A i dysponuje dwoma budynkami o łącznej powierzchni wynoszącej 70 000 m.kw. Swoje miejsce znaleźli tu zarówno najemcy magazynowi jak i produkcyjni.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 144 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 0 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 0 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Wzdłuż ulicy Roździeńskiego położonych jest również wiele hal magazynowych, budowanych przez mniejszych inwestorów na własne potrzeby.
Dogodne usytuowanie miasta przy drodze S1 (Cieszyn-Gdańsk) oraz ułatwiony dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej powoduje, że rejon ten jest atrakcyjny dla nowych inwestorów.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Górny Śląsk

Reslogistic wprowadza się do Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi


14-10-2019

Reslogistic należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi.

KSSE: 51 inwestycji za ponad 2,5 mld zł


14-01-2019

W 2018 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pozyskała 51 inwestycji wartych ponad 2,5 mld zł. Dzięki nim pracę w regionie znajdzie co najmniej 2,1 tys. osób, a firmy te utrzymają dotychczasowe zatrudnienie na poziomie ponad 20 tys. pracowników.

MLP buduje w Czeladzi


08-11-2016

MLP Group rozpoczyna budowę nowego parku logistycznego w Czeladzi w regionie Górnego Śląska. Obiekt będzie docelowo oferował 71 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na obszarze 16,50 hektara.

Katowicka SSE czeka na inwestora


31-10-2016

Nieruchomość w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej czeka na inwestora. Położona jest w Górnośląskim Obszarze Przemysłowym, w dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Tucznawa. Cały teren obejmuje 36 ha.