Magazyny do wynajęcia - Chorzów

Rynek magazynowy w Chorzowie reprezentuje jeden kompleks magazynowy. Nie oznacza to jednak absolutnie, że mało tu powierzchni do wynajęcia. Prologis Park Chorzów jest obecnie największym obiektem magazynowym na Śląsku, oferującym najemcom aż 9 hal magazynowo-produkcyjnych oraz możliwość inwestycji typu BTS (build-to-suit) w bardzo dobrej lokalizacji.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 251 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 8 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 47 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Magazyn do wynajęcia w centrum Śląska

Chorzów do jedno z najgęściej zaludnionych miast aglomeracji górnośląskiej, uznawane w rankingach za najatrakcyjniejsze środowisko inwestycyjne, oferujące dostęp do zasobów ludzkich oraz bogatego rynku konsumenckiego. Atrakcyjność wynajęcia powierzchni w magazynie Prologis w Czeladzi podnosi doskonała lokalizacja parku.

Znajduje się on przy węźle Batory u wlotu na autostradę A4. Ponadto, Chorzów znajduje się na skrzyżowaniu szeregu drogowych szlaków komunikacyjnych. Przebiegają tu dwie trasy europejskie: E40 (Francja-Rosja) oraz E75 (Norwegia-Grecja), 2 autostrady oraz kilkanaście dróg krajowych i dróg wojewódzkich. Logistykę ułatwiają Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, Kanał Gliwicki oraz sieć kolejowa.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Górny Śląsk

Reslogistic wprowadza się do Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi


14-10-2019

Reslogistic należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi.

KSSE: 51 inwestycji za ponad 2,5 mld zł


14-01-2019

W 2018 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pozyskała 51 inwestycji wartych ponad 2,5 mld zł. Dzięki nim pracę w regionie znajdzie co najmniej 2,1 tys. osób, a firmy te utrzymają dotychczasowe zatrudnienie na poziomie ponad 20 tys. pracowników.

MLP buduje w Czeladzi


08-11-2016

MLP Group rozpoczyna budowę nowego parku logistycznego w Czeladzi w regionie Górnego Śląska. Obiekt będzie docelowo oferował 71 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na obszarze 16,50 hektara.

Katowicka SSE czeka na inwestora


31-10-2016

Nieruchomość w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej czeka na inwestora. Położona jest w Górnośląskim Obszarze Przemysłowym, w dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Tucznawa. Cały teren obejmuje 36 ha.