Niezależnie od tego, czy rozważasz sprzedaż, czy zakup pojedynczego obiektu lub dużego portfela inwestycji w branży nieruchomości, nasi specjaliści – dzięki orientacji w dziedzinie finansów i nieruchomości – pomogą Ci uzyskać optymalną cenę oraz zapewnią szybką obsługę transakcji i pewność jej zawarcia.

Nasi specjaliści do spraw sprzedaży nieruchomości mają świetne rozeznanie rynków kapitałowych i rynków nieruchomości, a także wiedzę o kupujących i sprzedających będących stronami transakcji. Szybko określą wartość obiektu, sprawnie go zaprezentują i uzyskają optymalne wyniki. Dzięki pomocy naszych współpracowników na całym świecie, którzy przedstawią Twój obiekt lub portfel inwestorom, uzyskasz najlepszy dostęp do niezliczonych międzynarodowych źródeł kapitału.

Przy zakupie nieruchomości reprezentujemy kupujących na wszystkich etapach procesu, od porad na temat wyboru i lokalizacji nieruchomości po wyszukiwanie okazji i analizy due diligence. Możesz wykorzystać naszą wiedzę o rynkach lokalnych i kontakty na powiązanych z nieruchomościami rynkach kapitałowych na całym świecie, a także nasze rozległe doświadczenie w przygotowywaniu strategii dotyczących nieruchomości komercyjnych, ich wynajmu i zarządzania. Oznacza to, że oferujemy szerszą perspektywę i więcej opcji wykorzystania nieruchomości, jak również ciągłe monitorowanie sytuacji na światowych rynkach.

Nasze usługi inwestycyjne dotyczyć mogą pełnej gamy obiektów, od dużych centrów biurowych i handlowych po portfele obiektów dystrybucyjnych, hoteli i innych. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem instytucjonalnym, inwestorem prywatnym lub korporacyjnym, czy reprezentujesz spółkę joint venture, nasi eksperci w dziedzinie obrotu nieruchomościami mogą Ci pomóc.