W 2007 roku Jones Lang LaSalle, światowy lider doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych, oraz REAS, lider wśród doradców rynku mieszkaniowego w Polsce, ogłosili podpisanie umowy o współpracy. Celem współpracy było stworzenie najlepszej oferty usług dla klientów na rynku mieszkaniowym w Polsce.

W wyniku współpracy, zarówno lokalnym jak i zagranicznym klientom, obie firmy oferują pełen zakres usług konsultingowych w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w tym: badania i analizy rynku, doradztwo strategiczne, inwestycyjne i finansowe, doradztwo przy zawieraniu transakcji zakupu i sprzedaży gruntów, wyceny nieruchomości, analizy „due diligence” oraz zarządzanie portfelami nieruchomości. Obok kompleksowych usług doradczych, zapewnićamy naszym klientom dodatkowe wsparcie przy pozyskiwaniu gruntów i projektach wielofunkcyjnych.

REAS jest ekspertem i doradcą w zakresie planowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych w Polsce. W skład zespołu REAS wchodzą czołowi polscy specjaliści w zakresie badań rynku, projektowania, zarządzania projektem mieszkaniowym, finansowania inwestycji, marketingu i sprzedaży, a także rozwoju miast i mieszkalnictwa. Jako doradcy Banku Światowego i Rządu RP partnerzy REAS od początku lat dziewięćdziesiątych aktywnie brali udział w reformowaniu sektora mieszkaniowego. Od 1997 roku REAS doradza deweloperom, funduszom, bankom, samorządom i innym instytucjom obecnym na polskim rynku mieszkaniowym, m.in. Citigroup Property Investors, Dom Development, GE Real Estate, Fadesa/Prokom, ING Real Estate, Lehman Brothers Real Estate Partners, Pirelli Pekao Real Estate. Od początku swojej działalności REAS wyznacza standardy usług i jest cenionym źródłem kompleksowej informacji o polskim rynku mieszkaniowym.