Zespół realizacji inwestycji przemysłowych w JLL prowadzi kompleksowe usługi skierowane do firm produkcyjnych planujących rozpoczęcie budowy nowego zakładu przemysłowego w Polsce. Zakres usług obejmuje doradztwo we wstępnej fazie przygotowania inwestycji , przygotowanie opcji lokalizacji zakładu w Polsce , doradztwo w zakresie metody realizacji oraz zarządzanie inwestycją na etapie projektowania i budowy.

Zespół JLL posiada ugruntowaną pozycję we współpracy z profesjonalnymi biurami projektowymi , firmami generalnego wykonawstwa oraz deweloperami przemysłowymi. Ogromną zaletą preferowanej przez nas metody pracy jest proponowanie możliwie jak najszerszego wachlarza sposobu przeprowadzania inwestycji tak aby maksymalnie dostosować tryb realizacji do zróżnicowanych potrzeb Inwestora. Naszym celem jest świadczenie usług w całym procesie inwestycyjnym począwszy od wyboru terenu pod budynek przemysłowy, poprzez doradztwo dotyczące harmonogramu , budżetu inwestycji , pomocy publicznej , rynku pracy , wyboru firmy realizującej projekt do kontroli i zarządzania procesem budowy.

Zakres usług JLL

Prowadzimy naszą działalność, aby w złożonym i nieustannie zmieniającym się świecie tworzyć i zapewniać klientom, zainteresowanym stronom i własnemu personelowi rzeczywistą wartość.

 1. 01.

  Finanse korporacyjne

 2. 02.

  Obsługa najemców korporacyjnych

 3. 03.

  Zarządzanie obiektami (FM)

 4. 04.

  Hotele i miejsca wypoczynkowe

 5. 05.

  Najem powierzchni magazynowych

 6. 06.

  Przygotowanie i realizacja inwestycji przemysłowych (BTS)

 7. 07.

  Zarządzanie inwestycjami (LIM)

 8. 08.

  Sprzedaż i zakup inwestycji

 9. 09.

  Sprzedaż i zakup terenów inwestycyjnych

 10. 10.

  Wynajem biur

 11. 11.

  Zarządzanie nieruchomościami

 12. 12.

  Zarządzanie projektem

 13. 13.

  Wynajem obiektów handlowych

 14. 14.

  Sektor mieszkaniowy (współpraca z REAS)

 15. 15.

  Zrównoważony rozwój i energia

 16. 16.

  Wycena nieruchomości

 17. 17.

  Badania rynku i doradztwo