Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, właścicielem, czy operatorem hotelu, starasz się doskonalić swoje działania i inwestycje w branży, która z każdym dniem staje się coraz bardziej konkurencyjna. A w centrum uwagi znajduje się Twoja nieruchomość.

Jones Lang LaSalle Hotels & Hospitality Group posiada wyjątkową pozycję umożliwiającą świadczenie szerokiej i zróżnicowanej gamy usług doradczych za pośrednictwem rozbudowanej sieci biur lokalnych. Jesteśmy pierwszą, a zarazem wiodącą firmą świadczącą usługi związane z globalnymi inwestycjami hotelowymi. Nasi klienci zwracają się do nas po porady i usługi w zakresie sprzedaży obiektów hotelowych, doradztwa związanego z wyceną nieruchomości, organizacją finansowania, zarządzania obiektami, badania rynku i wykonalności inwestycji, wyboru operatora oraz ekspertyz i doradztwa przy zakupie nieruchomości.

Nasze usługi świadczymy dla wszystkich typów obiektów hotelowych, od pojedynczych luksusowych nieruchomości po duże portfele obiektów, i odpowiednio dobieramy je do hoteli ekonomicznych, ośrodków wypoczynkowych, pól golfowych, parków tematycznych, kasyn, ośrodków spa i pubów. Udostępniamy bogatą wiedzę na temat nieruchomości hotelowych i natychmiastowy dostęp do szerokiego zakresu danych rynkowych.

Mamy ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o świadczenie zintegrowanych usług w branży nieruchomości hotelowych na całym świecie. Dzięki temu możemy pomóc Ci odnieść sukces w coraz bardziej złożonym i zmieniającym się świecie.