Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, właścicielem, czy operatorem hotelu, starasz się doskonalić swoje działania i inwestycje w branży, która z każdym dniem staje się coraz bardziej konkurencyjna. A w centrum uwagi znajduje się Twoja nieruchomość.

Jones Lang LaSalle Hotels & Hospitality Group posiada wyjątkową pozycję umożliwiającą świadczenie szerokiej i zróżnicowanej gamy usług doradczych za pośrednictwem rozbudowanej sieci biur lokalnych. Jesteśmy pierwszą, a zarazem wiodącą firmą świadczącą usługi związane z globalnymi inwestycjami hotelowymi. Nasi klienci zwracają się do nas po porady i usługi w zakresie sprzedaży obiektów hotelowych, doradztwa związanego z wyceną nieruchomości, organizacją finansowania, zarządzania obiektami, badania rynku i wykonalności inwestycji, wyboru operatora oraz ekspertyz i doradztwa przy zakupie nieruchomości.

Nasze usługi świadczymy dla wszystkich typów obiektów hotelowych, od pojedynczych luksusowych nieruchomości po duże portfele obiektów, i odpowiednio dobieramy je do hoteli ekonomicznych, ośrodków wypoczynkowych, pól golfowych, parków tematycznych, kasyn, ośrodków spa i pubów. Udostępniamy bogatą wiedzę na temat nieruchomości hotelowych i natychmiastowy dostęp do szerokiego zakresu danych rynkowych.

Mamy ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o świadczenie zintegrowanych usług w branży nieruchomości hotelowych na całym świecie. Dzięki temu możemy pomóc Ci odnieść sukces w coraz bardziej złożonym i zmieniającym się świecie.

Zakres usług JLL

Prowadzimy naszą działalność, aby w złożonym i nieustannie zmieniającym się świecie tworzyć i zapewniać klientom, zainteresowanym stronom i własnemu personelowi rzeczywistą wartość.

 1. 01.

  Finanse korporacyjne

 2. 02.

  Obsługa najemców korporacyjnych

 3. 03.

  Zarządzanie obiektami (FM)

 4. 04.

  Hotele i miejsca wypoczynkowe

 5. 05.

  Najem powierzchni magazynowych

 6. 06.

  Przygotowanie i realizacja inwestycji przemysłowych (BTS)

 7. 07.

  Zarządzanie inwestycjami (LIM)

 8. 08.

  Sprzedaż i zakup inwestycji

 9. 09.

  Sprzedaż i zakup terenów inwestycyjnych

 10. 10.

  Wynajem biur

 11. 11.

  Zarządzanie nieruchomościami

 12. 12.

  Zarządzanie projektem

 13. 13.

  Wynajem obiektów handlowych

 14. 14.

  Sektor mieszkaniowy (współpraca z REAS)

 15. 15.

  Zrównoważony rozwój i energia

 16. 16.

  Wycena nieruchomości

 17. 17.

  Badania rynku i doradztwo