Przygotowywane na czas, kompetentne badania rynku i jego analizy są uznanym warunkiem wstępnym do podjęcia dobrej decyzji. W Jones Lang LaSalle rozległy zasięg, innowacyjne analizy i skuteczne prognozy wspierane są przez wiedzę o rynku i orientację w biznesie najbardziej doświadczonego zespołu badawczego w branży nieruchomości. Nasi lokalni, regionalni i globalni pracownicy badawczy są zaangażowani w świadczenie zindywidualizowanych usług, od dostarczania danych źródłowych z naszej bazy danych i analizy pojedynczych zadań po tworzenie globalnych strategii inwestycji, rozwoju i lokalizacji.

Nasze usługi badawcze są elastyczne, praktyczne i wspomagane przez najlepsze w branży, zastrzeżone dane i modele analityczne. Projekty mogą być dostosowywane tak, aby dostarczać odpowiedzi na pytania dotyczące sektorów, lokalizacji lub poszczególnych nieruchomości, a my pracujemy z Tobą w sposób, który najlepiej pasuje do Twojej organizacji.

Zakres usług JLL

Prowadzimy naszą działalność, aby w złożonym i nieustannie zmieniającym się świecie tworzyć i zapewniać klientom, zainteresowanym stronom i własnemu personelowi rzeczywistą wartość.

 1. 01.

  Finanse korporacyjne

 2. 02.

  Obsługa najemców korporacyjnych

 3. 03.

  Zarządzanie obiektami (FM)

 4. 04.

  Hotele i miejsca wypoczynkowe

 5. 05.

  Najem powierzchni magazynowych

 6. 06.

  Przygotowanie i realizacja inwestycji przemysłowych (BTS)

 7. 07.

  Zarządzanie inwestycjami (LIM)

 8. 08.

  Sprzedaż i zakup inwestycji

 9. 09.

  Sprzedaż i zakup terenów inwestycyjnych

 10. 10.

  Wynajem biur

 11. 11.

  Zarządzanie nieruchomościami

 12. 12.

  Zarządzanie projektem

 13. 13.

  Wynajem obiektów handlowych

 14. 14.

  Sektor mieszkaniowy (współpraca z REAS)

 15. 15.

  Zrównoważony rozwój i energia

 16. 16.

  Wycena nieruchomości

 17. 17.

  Badania rynku i doradztwo