Logoplaste otworzy fabrykę w Gorzowie

Firma Logoplaste wynajęła 3 700 mkw. w parku magazynowym Panattoni Park Gorzów. W procesie negocjowania warunków najmu Logoplaste doradzali eksperci JLL.


mat. pras.

Logoplaste posiada 70 fabryk w 16 krajach, gdzie zatrudnia ponad 2 300 pracowników. Firma rozwija się bardzo dynamicznie także w Polsce.

- Nasza nowa lokalizacja w Gorzowie Wielkopolskim umacnia obecność Logoplaste Polska w tym kraju. Stanowi to doskonałą okazję biznesową zarówno dla nas, jak i naszych klientów - komentuje Gerardo Chiaia, CEO Logoplaste.

- Wybór parku magazynowego w Gorzowie pozwoli na zapewnienie efektywnej obsługi rynków zachodnich. Ponadto, lokalny rynek pracy pozwoli naszemu klientowi na sprawne osiągnięcie zamierzonych celów rekrutacyjnych. Bardzo istotne było też doświadczenie Panattoni przy realizacji podobnych inwestycji oraz wsparcie zespołu firmy w przygotowaniu powierzchni dla Logoplaste - komentuje Klaudia Dąbroś, Konsultantka w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

Panattoni Park Gorzów Wielkopolski to już kolejny projekt dewelopera w województwie lubuskim i jednocześnie pierwszy obiekt typu multi-tenant w Gorzowie. Inwestycja oferuje dwa nowoczesne budynki klasy A o łącznej powierzchni ponad 69 000 mkw. Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a lokalizacja w pobliżu linii kolejowej, niedaleko węzła z drogą S3 gwarantuje świetne połączenie z najważniejszymi rynkami w kraju oraz za granicą.Klaudia Dąbroś
Konrad Lewiński