:

The Kellogg Company zwiększa wynajmowaną powierzchnię w Kutnie

The Kellogg Company, światowy lider w produkcji płatków śniadaniowych i przekąsek, renegocjował dotychczasową umowę najmu, powiększając wynajmowaną powierzchnię magazynową w Kutnie do 28.000 mkw. Deweloperem inwestycji jest firma Panattoni.


mat. pras.

The Kellogg Company obecnie poszerza swoją działalność w Polsce związaną z produkcją chipsów Pringles. W obiekcie w Kutnie, znajdującym się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, powstanie nowa linia produkcyjna tych produktów.

Magazyny do wynajęcia w Polsce Centralnej to atrakcyjne rozwiązanie dla firm prowadzących ogólnopolską dystrybucję towarów. Region ten charakteryzuje się nie tylko dogodnym, centralnym położeniem, ale i bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową.  

Autostrady A1 oraz A2, a także droga ekspresowa S8 zapewniającą szybkie połączenie z Warszawą, Górnym Śląskiem czy Poznaniem. To również jeden z najstarszych rynków magazynowych w Polsce, który na przestrzeni lat zdążył już wykreować trzy wyraźne podstrefy o odmiennej specyfice.