SEGRO zawarł kolejną umowę najmu w Centralnej Europie

SEGRO – wiodący deweloper nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, zawarł umowy najmu na 23 000 m2 w Tulipan Parkach w Czechach i Polsce.


Magdalena Szulc, Business Unit Director SEGRO Central Europe skomentowała niniejsze transakcje następująco: To był pracowity okres dla regionalnych zespołów, ale zawarte umowy potwierdzają doskonałą lokalizację Tulipan Parków i wysoki poziom satysfakcji naszych klientów.

Do listy dotychczasowych najemców SEGRO dołączyli: Trost Auto Service Technik w Tulipan Park Praga oraz Caparol, Koelner i Erwin Quarder w Tulipan Park Ostrawa. Dodatkowo w Polsce dwie firmy rozszerzyły współpracę z SEGRO, są to Air Container Logistic w Tulipan Park Gliwice i Azymut w Tulipan Park Stryków. Trost Auto Service Technik jest niemiecką firmą specjalizującą się w dystrybucji akcesoriów samochodowych. Spółka podpisała siedmioletnią umowę najmu na 4 300 m2 w Tulipan Park Praga.

Erwin Quarder podpisał dziesięcioletnią umowę najmu na 4 200 m2 powierzchni magazynowej w Tulipan Park Ostrawa. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów maszyn i urządzeń odlewniczych. Dwoma kolejnymi najemcami w Tulipan Park Ostrawa zostały: Caparol, czeski oddział wiodącego europejskiego producenta farb i materiałów wykończeniowych oraz Koelner, producent zamocowań do budownictwa i przemysłu. Firmy wynajęły odpowiednio 670 m2 i 1 100 m2 powierzchni magazynowej.

Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut Sp. z o.o, należący do PWN Group, powiększył wynajmowaną powierzchnię magazynową o kolejne 8 700 m2, stając się tym samym jednym z największych najemców w Tulipan Park Stryków. Air Container Logistic Poland oferująca dystrybucję towarów, wynajęła dodatkowe 4 000 m2 i zajmuje obecnie 8 900 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej w Tulipan Park Gliwice.


SEGRO Logistics Park Gliwice

Katowice Zachód, Górny Śląsk

SEGRO Logistics Park Stryków

Łódź Północ, Polska Centralna