SCOT wynajmuje powierzchnię magazynową w Krakowie

Magazyn Kraków Airport Logistics Centre został wynajęty w 27% przez krakowska spółkę, SCOT, która specjalizuje się w rozwiązaniach do eksploatacji urządzeń drukujących. Spółka jako pierwsza, zostanie najemcą 3 500 mkw. powierzchni magazynowej w krakowskim obiekcie.


Umowa zawarta ze spółką SCOT jest najlepszym potwierdzeniem powracającej na rynek koniunktury. Goodman sfinansuje projekt samodzielnie, bez finansowania zewnętrznego w postaci długu, czy wsparcia ze strony partnerów kapitałowych - mówi Błażej Ciesielczak, Dyrektor Zarządzający Goodman Poland.

Spółka SCOT wynajmie ok. 27% powierzchni magazynu. Pozostała część zostanie zaoferowana innym firmom poszukującym wysokiej jakości magazynów logistycznych, wyposażonych w przyjazne środowisku rozwiązania z doskonałym dostępem do transportu i infrastruktury. Obecnie odnotowujemy duże zainteresowanie inwestycją, co przełożyło się na podpisanie listów intencyjnych na ponad 31,000 m2. Biorąc również pod uwagę wysoką jakość wykonania oraz planowaną ostateczną wielkość parku jesteśmy przekonani, że zainteresowanie inwestycją utrzyma się na wysokim poziomie - dodał Dyrektor Ciesielczak.

Osiem nowoczesnych powierzchni magazynowych w Krakowie

Prace nad nową powierzchnią magazynową Kraków Airport Logistics Centre, rozpoczęły się w maju br.. Docelowo w skład obiektu wejdzie osiem magazynów wraz z dodatkowymi pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i technicznymi o łącznej powierzchni użytkowej 160 000 mkw.

Pierwszy etap inwestycji obejmie doprowadzanie głównych instalacji, budowanie dróg i parkingów oraz dwóch magazynów o powierzchni 34 800 mkw.

Deweloper Goodman przyjazny dla środowiska

Przy budowie krakowskiego magazynu, Goodman szczególną uwagę skupia na kwestii ochrony środowiska. Tereny zielone będą zajmowały 25% działki gdzie posadzone zostanie 700 drzew.  Deweloper analizuje również innowacyjne rozwiązania z zakresu klimatyzacji w ramach obiektu. Generalnym wykonawcą całej inwestycji jest firma Skalski.

Magazyn w pobliżu lotniska (Kraków-Balice)

Kraków Airport Logistics Centre usytuowany jest w regionie magazynowym Krakowa, zaledwie kilometr od centrum miasta i cztery kilometry od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice. Istotnym faktem dobrej lokalizacji obiektu, jest sąsiedztwo autostrady A4, które pozwala na szybką komunikację  z miastem Wrocław.


Goodman Kraków Airport Logistics Centre

Modlniczka, Kraków
 • Krakow

  Szukasz magazynu w Krakowie?

  Powierzchnia dostępna: 27000 m2
  Liczba ofert: 13
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kraków