Robert Dobrzycki Osobowością Roku 2009

Dwie nagrody dla Panattoni w CEE Quality Awards. Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowej w Polsce, zdobył aż dwie nagrody w prestiżowym konkursie CEE Quality Awards, który gromadzi liderów rynku nieruchomości Europy Środkowej.


Nagroda główna – Grand Award

Uroczystość rozdania nagród CEE Real Estate Quality Awards odbyła się 3 marca 2010 roku w Warszawie. Nagrodę główną „Industry Professional of the year” otrzymał Robert Dobrzycki, nominowany w tej kategorii wraz z 9 przedstawicielami z dziedziny prawa, agencji nieruchomości, branży budowlanej i deweloperskiej

z całej Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. Eli Alroy z GTC czy Nicklas Lindberg z firmy SKANSKA. Jury oceniało kandydatów pod względem zeszłorocznych osiągnięć biznesowych, wyników firmy, innowacyjności wniesionej do korporacji i wpływu na rozwój branży nieruchomości. Roberta Dobrzyckiego doceniono przede wszystkim za umiejętność zapewnienia firmie stabilnego wzrostu w okresie dekoniunktury.

Panattoni Park Mysłowice Najlepszym Projektem Logistycznym w regionie CEE

Na uroczystej gali rozdano nagrody w 19. kategoriach związanych z branżą nieruchomości. Za Projekt Logistyczny Roku 2009 (Industrial & Logistics Development of the Year 2009) jury uznało Panattoni Park Mysłowice, który jest wyjątkową inwestycją w portfolio Panattoni Europe, cenioną zarówno przez Klientów jak i profesjonalistów branży nieruchomości. To już kolejna nagroda dla parku w Mysłowicach, uznanego za najlepsze centrum logistyczne roku 2009 r. w Polsce przez magazyn CIJ Journal, w konkursie CIJ Awards. Oprócz inwestycji w centrum dystrybucyjne, Panattoni wykonał w Mysłowicach przebudowę układu komunikacyjnego, w tym realizację węzła drogowego na drodze ekspresowej S1, za ok. 30 mln zł.

Konkurs CEE Quality Awards

To już siódma edycja konkursu CEEQA, który cieszy się renomą najbardziej obiektywnego i wiarygodnego przeglądu rynku nieruchomości w naszym rejonie Europy. Projekty konkursowe zgłaszano z 10. krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Czech, Estonii, Węgier, Łotwy, Litwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Słowenii oraz Ukrainy. Tegoroczna edycja konkursu wyróżniała się wzrostem liczby kategorii (m.in. nowa nagroda dla Firmy Roku w dziedzinie usług budowlanych), powiększeniem panelu jurorów z 16 do 24 członków oraz przeniesieniem uroczystości do Zamku Królewskiego. Nagrody w konkursie CEEQA są kolejnym wyróżnieniem ze strony profesjonalistów branży nieruchomości dla firmy Panattoni Europe i jej szefa. W 2008 i 2009 r. Robert Dobrzycki otrzymał tytuł Osobowości Roku w ramach innego konkursu branżowego – CIJ Awards Poland. Tym razem uznanie środowiska dla zarządzającego firmą Panattoni Europe ma już wymiar regionalny.