Pierwsza inwestycja 7R w Poznaniu

7R wchodzi na nowy rynek - 15 km od centrum stolicy Wielkopolski powstanie 7R Park Poznań East. To nowoczesny projekt magazynowy o powierzchni 22 200 m kw. zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, na wschód od centrum Poznania.


Położenie magazynu zapewnia łatwy dostęp do trasy S5 i autostrady A2 (węzeł Poznań Wschód) z jednej strony oraz doskonałą komunikację z Poznaniem z drugiej. W pobliżu parku znajdują się także przystanki komunikacji publicznej. W odległości 22 km od inwestycji położony jest międzynarodowy Port Lotniczy Poznań Ławica.

– Poznań jest kolejnym etapem rozwoju sieci magazynów 7R w Polsce. Nasze sukcesy w miastach regionalnych, takich jak Gdańsk, Szczecin czy Wrocław spowodowały, że podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu projektu w środkowo-zachodniej części kraju. Magazyny w Wielkopolsce cieszą się dziś dużym zainteresowaniem nie tylko krajowych najemców, ale i firm z zagranicy, głównie Europy Zachodniej – komentuje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

 

Zainteresowanie wśród najemców powierzchniami oferowanymi w 7R Park Poznań East jest bardzo duże. Umowy najmu podpisała już Grupa EXPOSERVICE POLSKA, która zajmie 4 000 m kw. powierzchni magazynowo - produkcyjnej oraz firma Rhenus, która wynajęła 2 500 m kw.

7R Park Poznań East, podobnie jak pozostałe realizacje 7R, został zaprojektowany tak, by spełniać wymagania certyfikacji BREEAM. Obiekt wyposażony będzie w oświetlenie LED, destryfikatory powietrza oraz wysoki standard ochrony przeciwpożarowej.