Otwarto magazyn Coca-Coli pod Warszawą

Firma Coca-Cola HBC Polska otworzyła w zakładzie produkcyjnym w podwarszawskim Radzyminie swój najnowszy magazyn. Inwestycja o powierzchni 3800 m kw. warta jest blisko 24 miliony złotych.


W nowym magazynie zmieści się 7500 palet, które będą automatycznie transportowane zarówno z działu produkcji, jak również z w pełni zautomatyzowanego magazynu „A”, otwartego przez Coca-Cola 3,5 roku temu. Załadunek na regały nowego magazynu będzie odbywał się manualnie.

Budowa nowego magazynu została zrealizowana w ramach projektu, który zakładał, między innymi, wprowadzenie nowego asortymentu do produkcji w Radzyminie oraz Krakowie, jak również przejęcie produkcji na rynek krajów bałtyckich - informują wiadomoscihandlowe.pl.

– Bardzo nas cieszy, że możemy otworzyć w Polsce kolejną inwestycję. Szczególnie ważne jest, że ten nowy magazyn otwieramy tu, w Radzyminie, gdzie ponad 25 lat temu powstała jedna z pierwszych naszych fabryk w Polsce – powiedział Nikos Kalaitzidakis, Prezes Zarządu Coca-Cola HBC Polska.

 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 199000 m2
  Liczba ofert: 79
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa