NTA nowym najemcą magazynu w rejonie Sochaczewa

Prologis dostawca obiektów dystrybucyjnych, podpisał nową umowę najmu na 6 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej na terenie ProLogis Park Teresin z firmą zajmującą się spedycją międzynarodową – NTA.


Atrakcyjna lokalizacja - głównym czynnikiem wyboru magazynu w Teresinie przez firmę NTA

Firma NTA świadczy kompleksowe usługi transportowe i przeładunkowe dla logistyki morskiej poprzez polskie porty Gdynia/Gdańsk i Szczecin. Dodatkowo realizuje przewozy lądowe z wykorzystaniem transportu kolejowego i samochodowego.

Podstawą rozwoju, oprócz ciężkiej pracy, są również właściwi ludzie na odpowiednich stanowiskach,“ – podsumował prezes zarządu NTA Grzegorz Brzostowski.  „Dodając do tego nowoczesne magazyny zlokalizowane w atrakcyjnym z punktu widzenia logistyki punkcie komunikacyjnym, nasz wybór ProLogis, jako dostawcy powierzchni magazynowej jest strzałem w dziesiątkę“.

„Przewagą naszego magazynu i decydującym czynnikiem był bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej, „ – powiedział Wojciech Kosiór, wiceprezes ds. leasingu ProLogis na Polskę. „Poza parkiem w Teresinie, mamy jeszcze dwie lokalizacje, które zapewniają bezpośredni dostęp do linii kolejowej; są to ProLogis Park Sochaczew i ProLogis Park Dąbrowa. Traktowanie transportu kolejowego jako alternatywy dla transportu kołowego doskonale wpisuje się w program zrównoważonego rozwoju wdrażany przez naszych niektórych klientów.

Szcześć magazynów w Teresinie k.Sochaczewa o powierzchni 160 000 m2

ProLogis Park Teresin składa się z sześciu magazynów o łącznej powierzchni około 160 000 metrów kwadratowych. Obiekt położony jest w regionie magazynowym Warszawy, a dokładniej w miescowości Teresin k. Sochaczewa. Park posiada dostęp do własnej bocznicy kolejowej, oferując swoim klientom znakomite rozwiązania komunikacyjne, umożliwiające sprawną dystrybucję towarów zarówno lokalnie, jak i do krajów Europy Środkowo-Wschodniej czy na wschód do Rosji


 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa