Nowy najemca w krakowskim parku 7R

Firma Styler powiększy swoje zasoby o 2,9 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym 7R Park Kraków.


mat. pras.

Krakowska firma Styler zajmie ponad 2 700 mkw. powierzchni magazynowej, która będzie służyć składowaniu wyrobów gotowych przed wysyłką do kontrahentów, przy zachowaniu i przekształceniu poprzedniej lokalizacji w całości pod zakład produkcyjny. Całość najmu uzupełnia ponad 150 mkw. przestrzeń socjalno-biurowa.

Styler to producent stylowych ramek do zdjęć oraz ram do obrazów i luster. Produkty firmy dostępne są na terenie całej Polski i za granicą m.in. w dużych sieciach dekoracyjno-budowlanych, sklepach meblowych, salonach fotograficznych i na branżowych portalach internetowych.

7R Park Kraków to nowoczesny A-klasowy park magazynowy składający się z dziesięciu hal o łącznej powierzchni około 213 332 mkw. Podkrakowska inwestycja oferuje zarówno przestrzeń typu multitenant, jak i obiekty BTS. Centrum dystrybucyjne zlokalizowane jest na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej w odległości 3 km do drogi ekspresowej S7, 4 km do węzła Bieżanów na autostradzie A4, 14 km do dworca kolejowego PKP Kraków Główny, 15 km do centrum Krakowa i 30 km do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła ll Kraków Balice. W pobliżu parku magazynowego znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej.