Nowa lokalizacja i nowa budowa magazynu w okolicach Błonia

Panattoni Park Święcice to kolejny magazyn, należący do portfolio inwestycji Panattoni Europe. Obiekt zlokalizowany jest w podwarszawskich Święcicach (okolice Błonia), przy trasie krajowej numer 2 (E30), 19km od centrum stolicy.


Dwa magazyny o powierzchni 30 000 m2 w rejonie Błonia 

Panattoni Park Święcice będzie składał się z dwóch magazynów o łącznej powierzchni prawie 30,000 mkw .Pierwszy budynek to inwestycja build-to-suit (BTS) o powierzchni ponad 16 700 m2, realizowana dla klienta z branży spożywczej. Prace naziemne, dotyczące budowy, rozpoczną się jeszcze w październiku, zaś oddanie budynku przewidziane jest na drugi kwartał 2011 roku.

Magazyn typu BTS w okolicach Warszawy dla lidera branży spożywczej

,,Najnowsza inwestycja to powód do potrójnego zadowolenia. Panattoni zyskuje nową lokalizację w regionie magazynowym Warszawy, realizuje kolejny BTS, a jego klientem jest lider w branży spożywczej” - powiedział, Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią, Panattoni Europe.

Docelową wielkością  Panattoni Park Święcice  będzie prawie 30 000 mkw nowoczesnej przestrzeni magazynowej.  Drugi planowany budynek osiągnie powierzchnię 13 000 mkw, a jego moduły magazynowe będą elastycznie dostosowane do potrzeb nowych klientów z różnych branż.


Logicor Święcice I

Błonie, Warszawa
 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 262000 m2
  Liczba ofert: 105
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska