Magazyny SEGRO pod Poznaniem mają nowego najemcę

SEGRO podpisało umowy na wynajem ponad 3.000 m2 w ramach parku magazynowego SEGRO Logistics Park Poznań. Do grona najemców obiektu dołączyła firma Universal Express Distribution, a obecna już w Parku spółka CNOS Garden...


Magazyny SEGRO: gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług

Waldemar Witczak, Regional Manager SEGRO Poland, komentując transakcje, powiedział: Cieszymy się, że oferta parku magazynowego SEGRO Logistics Park Poznań została dostrzeżona i doceniona nie tylko przez nowych klientów, ale także przez naszych obecnych partnerów rynkowych. Od początku istnienia firma SEGRO zapewnia naszym najemcom wsparcie oraz najwyższej jakości usługi na każdym etapie współpracy. Elastyczność, doskonała lokalizacja oraz wysoki poziom satysfakcji klientów zawsze były głównymi atutami naszych magazynów w Poznaniu jak i w innych miastach Polski.

Dostawca rozwiązań logistycznych wynajmuje ponad 1.300 m2 powierzchni w magazynie w Poznaniu

Firma Universal Express Distribution należy do Grupy Universal Express, która jest największym, niezależnym, polskim dostawcą międzynarodowych rozwiązań logistycznych i usług relokacyjnych. Spółka specjalizuje się w archiwizacji i utylizacji przeterminowanej dokumentacji oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów promocyjnych. Universal Express Distribution zajmuje 1.350 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej zlokalizowanej w magazynach SEGRO Logistics Park Poznań.

Magazyny do wynajęcia w Poznaniu jednymi z największych w Polsce

Marzena Zawadzka-Szulc, Dyrektor Generalny Universal Express Distribution, powiedziała: W naszej firmie zawsze koncentrowaliśmy się na dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań dostępnych na rynku. Biorąc pod uwagę stabilny rozwój Universal Express Distribution zdecydowaliśmy się przenieść jeden z naszych oddziałów do większego i bardziej nowoczesnego centrum logistycznego. Z naszego punktu widzenia, ogromną zaletą magazynów w Poznaniu, należących do dewelopera SEGRO, jest ich docelowa wielkość zapewniająca doskonałe możliwości dalszej ekspansji zarówno dla obecnych, jak i przyszłych najemców parku magazynowego.

CNOS Garden to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji nasion kwiatów, warzyw i ziół oraz dystrybucji najwyższej, jakości mieszanek traw. Podpisując umowę najmu na dodatkowe 1.700 m2 spółka powiększyła zajmowaną przez siebie powierzchnię biznesową do 7 300 m2.

Doskonała lokalizacja magazynów SEGRO pod Poznaniem

Władysław Peter, Prezes Zarządu firmy CNOS Garden, tak komentuje rozszerzenie współpracy z SEGRO: Ekspansja naszej firmy w ramach parku magazynowego SEGRO Logistics Park Poznań związana jest z rozwojem działalności na rynku krajowym i eksportem. Zważywszy na fakt, że siedziba CNOS Garden znajduje się w podpoznańskich Komornikach nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego głównego magazynu. Ponadto, oprócz doskonałego położenia magazynu pod Poznaniem, zaletą SEGRO Logistics Park Poznań jest wysokiej klasy powierzchnia biznesowa oraz usługi oferowane przez SEGRO.

Magazyny SEGRO Logistics Park Poznań jest strategicznie usytuowany na terenie 53 hektarów zlokalizowanych na granicy gmin Komorniki i Plewiska, w odległości zaledwie 10 kilometrów od centrum Poznania. Inwestycja znajduje się w pobliżu autostrady A2 Moskwa – Berlin oraz w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 5 prowadzącej do Wrocławia. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej ogromny potencjał rozwojowy.

Magazyny pod Poznaniem to oferta 250.000 m2 powierzchni magazynowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb najemców

Magazyny do wynajęcia pod Poznaniem, należące do dewelopera SEGRO, oferują łącznie 250.000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 2.500 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami najemcy. Dostępny w parku magazynowym SEGRO Logistics Park Poznań funkcjonalny układ komunikacyjny uwzględnia szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla ciężarówek.


SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

Poznań Zachód, Poznań
 • Poznań

  Szukasz magazynu w Poznaniu?

  Powierzchnia dostępna: 183000 m2
  Liczba ofert: 355
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Poznań
Paulina Dziubińska