Magazyny Panattoni Park Poznań I wynajęte w całości

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych poinformował o ekspansji klienta w parku magazynowym Panattoni Park Poznań I. Firma Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o. zwiększyła powierzchnię najmu.


Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej w Poznaniu

Firma Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o, lider na rynku usług magazynowania i dystrybucji produktów o wysokiej wartości, przedłużył umowę najmu z deweloperem Panattoni Europe. Dotyczy ona dotychczas zajmowanej powierzchni w Panattoni Park Poznań I. Dodatkowo, Najemca zwiększył powierzchnię najmu o ponad 5 400 m², z czego 324 m² stanowią biura zaś 5 077 m² magazyn. Łącznie, Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o. zajmuje ponad 8 000 powierzchni w parku magazynowym w Poznaniu. Magazyn jest przeznaczony do składowania i dystrybucji dóbr na terenie północnej i zachodniej części Polski.

Magazyny Panattoni w Poznaniu: najwyższy standard wykonania i świadczonych usług

Cieszymy się z przedłużenia współpracy, przy jednoczesnym wynajęciu dodatkowej powierzchni przez tak renomowaną firmę logistyczną, powiedział Maciej Stacha, Senior Development Manager, Panattoni Europe, dodając: jest to dla nas najlepsza nagroda za rzetelną pracę i jednocześnie potwierdzenie naszych kompetencji. Potwierdza to również Robert Olejniczak, Country Warehouse Manager, Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o.: dogodne położenie magazynów Panattoni w Poznaniu, jego funkcjonalność oraz wysoka i profesjonalna obsługa zapewniona przez zespół Panattoni Europe, nie pozostawiały wątpliwości o dalszej współpracy i jej ekspansji.

Magazyny do wynajęcia zlokalizowane zaledwie 13 km od centrum Poznania

Panattoni Park Poznań I to park magazynowy o powierzchni 124 000 m². Wraz z innymi magazynami dewelopera w tym regionie – Panattoni Park Poznań II i Panattoni Park Robakowo, zajmuje 243 000 m² powierzchni przemysłowej, co stanowi prawie 1/3 całkowitej podaży magazynów w Wielkopolsce. Panattoni Park Poznań I znajduje się 13 km od centrum Poznania, w miejscowości Gądki. Park jest położony wzdłuż krajowej drogi ekspresowej S11, 1200 m w linii prostej od skrzyżowania dróg A2, E30, S11.


SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Poznań Wschód, Poznań
 • Poznań

  Szukasz magazynu w Poznaniu?

  Powierzchnia dostępna: 183000 m2
  Liczba ofert: 355
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Poznań
Paulina Dziubińska

Logicor Poznań I

Poznań Wschód, Poznań