Magazyn w Nadarzynie przyciąga klientów z branży kosmetycznej

Firma Eveline, największy polski producent i eksporter kosmetyków, podpisał umowę najmu na 3 260 m2 powierzchni magazynowej w Tulipan Park Warszawa. Obiekt usytowany jest w miejscowości Nadarzyn k. Warszawy.


Lokalizacja istotą wyboru magazynu w Nadarzynie k.Warszawy

Eveline Cosmetics istnieje od 1983 roku i jest największym polskim producentem oraz eksporterem kosmetyków, a także cenioną i chętnie kupowaną marką w ponad 70 krajach świata. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała, a w kategorii kosmetyków wyszczuplających zajmuje pozycję lidera. Dynamiczny rozwój firmy znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży ponad 70 mln sztuk kosmetyków rocznie.

Powierzchnia wynajęta w Tulipan Park Warszawa zostanie przeznaczona na magazyn i centrum co-packingu firmy Eveline. Czynnikami, które wpłynęły na decyzję spółki o wyborze parku logistycznego SEGRO, były m.in. jego strategiczna lokalizacja, możliwości ekspansji w ramach centrum, a także nowoczesny i elastyczny magazyn oferowany przez dewelopera. Bliskie usytuowanie zakładu produkcyjnego Eveline, ważne arterie komunikacyjne oraz dogodny dojazd do Warszawy gwarantują najemcy szereg efektywnych rozwiązań dystrybucyjnych.

Cieszymy się, że kolejna firma z branży kosmetycznej wybrała magazyny SEGRO na swoje centrum logistyczne. To ogromna satysfakcja współpracować z firmą, która posiada silną pozycją nie tylko na polskim, ale również zagranicznym rynku – mówi Monika Starowieyska, Leasing Manager SEGRO Poland.

Ponad 140 000 m2 powierzchni magazynowej w rejonie Warszawy

Tulipan Park Warszawa to nowoczesne obiekty, położone na terenie 32 hektarów, zlokalizowane w strategicznym regionie magazynowym Warszawy, dokładniej w miejscowości Nadarzyn. Ponadto Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 (Białystok – Warszawa – Katowice/Wrocław) oraz 4 kilometry od Drogi Krajowej nr 7 (Warszawa - Kraków). Tulipan Park oferuje łącznie 140 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 3 000 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy. Dodatkowo już wkrótce w Nadarzynie powstanie całkowicie nowy produkt na polskim rynku magazynowym, tzw. small boxy, oferujące wysokiej jakości powierzchnie rozpoczynające się już od 500 m2.

W ramach tego projektu zrealizowane zostaną 4 budynki o wielkości od 5 000 do 7 000 m2. Funkcjonalny układ komunikacyjny magazynu Tulipan Park Warszawa, obejmuje szerokie drogi wewnętrzne oraz place manewrowe.


SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

Nadarzyn, Warszawa
 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska