Magazyn Panattoni Park Garwolin zmienia właściela

Fundusz inwestycyjny Standard Life Investments - zarządca, sprzedaje magazyn Panattoni Park Garwolin firmie NGBI. Nieruchomość została wybudowana w 2008 roku i mieści się w Garwolinie, 60km od Warszawy. Magazyn dysponuje powierzchnią 25, 940 mkw. i w chwili obecnej jest długoterminowo w pełni wynajęty przez firmę Avon – globalny gigant branży kosmetycznej.


Andrew Jackson, dyrektor inwestycyjny ze Standard Life Investments skomentował sprzedaż: „ Magazyn Panattoni Park Garwolin był bardzo udanym przedsięwzięciem naszego funduszu. Jego sprzedaż to część strategii zakładającej odsprzedaż stabilnych aktywów, co pomoże nam skoncentrować się na nowych projektach z obszaru nieruchomości komercyjnych w Europie.”

Magazyn w rejonie Warszawy dopasowany do strategii firmy NGBI

Zaś James Huckle, dyrektor inwestycyjny z NBGI skomentował zakup: „Nabycie Panattoni Park Garwolin wpasowuje się w naszą strategię inwestycyjną przejmowania aktywów logistycznych klasy A z zabezpieczonymi długookresowymi umowami najmu. Polska gospodarka szybko się rozwija i jest bardzo atrakcyjna, dlatego jesteśmy zadowoleni, że nasz pierwszy magazyn ma miejsce właśnie w regionie Warszawy. Idąc tym tropem planujemy kolejne zakupy w Polsce i regionie Europy Środkowej i Wschodniej.”


 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 262000 m2
  Liczba ofert: 105
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa

DP Portfolio - Garwolin

Garwolin, Warszawa