JLL Doradcą Roku Prime Property Prize 2017

Firma JLL została nagrodzona w kategorii Doradca Roku podczas gali Prime Property Prize 2017. Szósta edycja plebiscytu wyłoniła najlepsze inwestycje, firmy oraz osobistości, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.


– Jestem dumny, tym bardziej, że od lat stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i etykę. Cieszę się, że zostaliśmy za to docenieni – mówił podczas odbierania nagrody Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający, JLL.

Nagroda jest przyznawana agencjom doradczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Nagradzane są za aktywność w sektorze, w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

JLL działa w Polsce od 22 lat. Ostatni rok to czas dużych zmian i dynamicznego rozwoju. Firma doradzała w największych transakcjach i uczestniczyła w komercjalizacji najbardziej spektakularnych projektów minionego roku, znacząco zwiększyła zatrudnienie, rozszerzyła zakres świadczonych usług, a także przeniosła się do nowego, większego biura w Warsaw Spire.

Jednymi z największych transakcji najmu na rynku magazynowym w ostatnim roku zawartymi z udziałem ekspertów JLL były m.in. transakcja dla Castoramy (100 tys. m kw.), Kaufland (45 000 m kw.), H&M (35 000 m kw.) czy DSV (35 000 m kw.).

W ostatnim roku w dziale magazynowo-przemysłowym doradcy zaczęli używać w swojej pracy mobilnej aplikacji. To jedyna taka aplikacja w Polsce wspomagająca pracę doradców w kontakcie z klientem. Posiada rozwiązania unikatowe na skalę światową. Wprowadzono również nową wersję portalu Magazyny.pl.