Goodman zakończył prace nad pierwszym magazynem w Kraków Airport Logistics Centre

Deweloper Goodman uroczyście otworzył swój pierwszy magazyn wybudowany w ramach Kraków Airport Logistics Center. Do budynku o powierzchni 14 000 metrów kwadratowych wprowadziło się już trzech klientów.


Nasi klienci poszukiwali lokalizacji z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, gdzie mogliby ulokować swoją działalność, korzystając z nowoczesnego i dopasowanego do ich potrzeb zaplecza. Jesteśmy pewni, że Kraków Airport Logistics Centre spełnia wszystkie te oczekiwania i wraz z jego rozbudową będzie rosło grono zadowolonych klientów - powiedział Błażej Ciesielczak, Dyrektor Zarządzający Goodman Poland. – W maju rozpoczęliśmy budowę drugiego z dziewięciu magazynów, które wejdą w skład centrum.

Trzech nowych klientów biznesowych w magazynie Kraków Airport Logistics Centre

Pierwszym najemcą magazynu w Krakowie została spółka SCOT specjalizująca się w rozwiązaniach do eksploatacji urządzeń drukujących, która wynajęła 3 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i 508 metrów kwadratowych przestrzeni biurowej.

Jako pierwsi wprowadziliśmy się do Kraków Airport Logistics Centre i jesteśmy zadowoleni z naszej nowej powierzchni magazynowej i biurowej, która została wybudowana z wykorzystaniem najwyższych standardów – powiedział Paweł Pernal, prezes Zarządu SCOT.

 

Drugim najemcą w magazynu  Kraków Airport Logistics Centre jest Eurodruk-Kraków, drukarnia specjalizującą się w produkcji książek, czasopism i druków reklamowych, która wynajęła 3 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i 366 metrów kwadratowych przestrzeni biurowej.

Goodman ściśle z nami współpracował, aby zapewnić funkcjonalne rozwiązania dla naszej działalności. Nowa lokalizacja jest idealna, ponieważ pozwala nam pozostać blisko naszych klientów – powiedziała Grażyna Żbitowska, Dyrektor Zarządzający Eurodruk-Kraków.

 

Trzecim najemcą, który wynajął 3 500 metrów kwadratowych przestrzeni magazynowej i 350 metrów kwadratowych powierzchni biurowej wynajął Farutex, dystrybutor żywności dla segmentu HoReCa.

Współpraca z Goodman układała się bardzo pomyślnie, ponieważ w czasie, gdy oni dbali o wszystkie aspekty projektu my mogliśmy skoncentrować się na naszej bieżącej działalności. Jesteśmy przekonani, że wewnętrzny zespół Goodman świadczący usługi zarządzania będzie dalej spełniał nasze wymagania – powiedziała Ewa Turkowiak, Specjalista ds. Marketingu i PR, Farutex.


Goodman Kraków Airport Logistics Centre

Modlniczka, Kraków
 • Krakow

  Szukasz magazynu w Krakowie?

  Powierzchnia dostępna: 27000 m2
  Liczba ofert: 16
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Kraków