Forte rozbuduje zakład w Ostrowi Mazowieckiej

Fabryka Mebli Forte chce rozbudować swój kompleks produkcyjny w Ostrowi Mazowieckiej. Firma właśnie się do tego przygotowuje.


W sumie na ponad 18-hektarowej działce powstaną obiekty o łącznej powierzchni blisko 21,8 tys. mkw. Rozbudowa przeprowadzona zostanie w dwóch etapach. Obejmą one halę wraz z częścią socjalną o powierzchni 16,5 tys. mkw. oraz obiekt o powierzchni 5,2 tys. mkw.


Paulina Dziubińska
 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 326000 m2
  Liczba ofert: 134
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa

Zobacz więcej

BTS dla Action o powierzchni 60 tys. m kw. w Bieruniu


23-09-2021

Panattoni dla sieci dyskontów non-food Action finalizuje centrum logistyczne w Bieruniu o powierzchni 60 800 m kw., z czego ponad 58 000 m kw. zajmie część magazynowa. Obiekt BTS będzie gotowy jeszcze we wrześniu br. i usprawni procesy logistyczne firmy w Polsce południowej i centralnej oraz w Europie. Inwestycja zostanie poddana certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

Dwie dekady współpracy IKEA i FM Logistic


21-09-2021

Mija 20 lat od rozpoczęcia współpracy pomiędzy FM Logistic z IKEA w obszarze logistyki kontraktowej. Przez dwie ostatnie dekady operator dostarcza usługi logistyczne w jednym z największych Centrów Dystrybucji IKEA na świecie w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego.

Jysk zostaje w Logistic City Piotrków


21-09-2021

Sieć JYSK przedłużyła umowę najmu magazynu klasy A o powierzchni niemal 70 tys. mkw. na terenie Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim. Park należy do portfela zarządzanego przez REINO IO Logistics.

Panattoni pierwszym deweloperem przemysłowym z BREEAM Excellent w standardzie


17-09-2021

Panattoni jako pierwszy deweloper branży wprowadza certyfikację metodą BREEAM na poziomie Excellent do standardu swoich obiektów. Do dziś Panattoni dostarczyło blisko 5,7 mln m kw. powierzchni potwierdzonej zielonymi certyfikatami i prowadzi w rankingu ekologicznego budownictwa przemysłowego.