Forte rozbuduje zakład w Ostrowi Mazowieckiej

Fabryka Mebli Forte chce rozbudować swój kompleks produkcyjny w Ostrowi Mazowieckiej. Firma właśnie się do tego przygotowuje.


W sumie na ponad 18-hektarowej działce powstaną obiekty o łącznej powierzchni blisko 21,8 tys. mkw. Rozbudowa przeprowadzona zostanie w dwóch etapach. Obejmą one halę wraz z częścią socjalną o powierzchni 16,5 tys. mkw. oraz obiekt o powierzchni 5,2 tys. mkw.


Paulina Dziubińska
 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 250000 m2
  Liczba ofert: 134
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa

Zobacz więcej

Scanreco AB z pierwszym centrum produkcyjnym w Polsce


16-06-2021

W Prologis Park Łódź powstanie BTS dla firmy Scanreco. BTS zajmie powierzchnię 7 tys. mkw. Firma to szwedzki lider w dziedzinie systemów technologii radiowej.

Nowy magazyn Frigo Logistics. Obsługiwana będzie z niego sieć Netto


15-06-2021

Z początkiem 2021 roku, Frigo Logistics otworzył swój piąty oddział - w Żdżarach koło Szczecina, z którego obsługuje sieć Netto. Nowa lokalizacja zawiera jedną komorę wraz ze strefą rozładunkowo-załadunkową oraz pomieszczenia socjalno-biurowe – o łącznej powierzchni 2 tys. mkw.

Suwalska SSE wydała decyzje o wsparciu. Inwestycje za ponad 150 mln zł


15-06-2021

Suwalska SSE poinformowała o dwóch nowych inwestycjach na swoim terenie. Spółka KAN rozbuduje centrum produkcyjne w Białymstoku. Inwestycja warta jest 130 mln zł. Przedsiębiorstwo Cezar wybuduje z kolei w Ełku nową halę produkcyjno-magazynową i przeznaczy na inwestycję ponad 25 mln złotych.

Port Gdynia z wzrostem przeładunków od początku roku


14-06-2021

Wzrost przeładunków w Porcie Gdynia w pierwszych pięciu miesiącach roku wyniósł 8,2 proc. w porównaniu do tego samego okresu 2020 roku. Takie dane podał Marcin Wojciechowski z Zarządu Morskiego Portu Gdynia.