Dwóch najemców przedłużyło umowę na powierzchnie magazynowe w Pruszkowie

Dwóch klientów: ET Logistik Sp. z o.o. oraz AGED Sp. z o.o. przedłużyło umowę w magazynie MLP Pruszków I, na łączną powierzchnie 7 793 m2. Pruszkowski park jest najdłużej działającym obiektem magazynowym MLP Group.


AGED i ET Logistics pozostają w pruszkowskim magazynie

AGED Sp. z o.o. przedłużył umowę najmu na blisko 3 866 metrów kwadratowych  powierzchni magazynowej z częścią biurowo-socjalną w parku MLP Pruszków I. Spółka ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie na rynku Polskim i specjalizuje się w imporcie artykułów gospodarstwa domowego (elektrycznych i nieelektrycznych). W magazynach MLP Pruszków działa nieprzerwanie od 2000 roku.

ET Logistik Sp. z o.o. przedłużył umowę najmu na blisko 3 927 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z częścią biurowo-socjalną. Spółka realizuje usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych i całopojazdowych. ET Logistik działa na polskim rynku od 1995 r., natomiast od 2005 roku współpracuje z MLP Pruszków I.

„Bardzo cieszy nas fakt, że nasi dotychczasowi klienci przedłużają umowy najmu na kolejne lata, co oznacza, że doceniają zarówno warunki współpracy jak i lokalizacje naszych magazynów, znajdujących się w strategicznych komunikacyjnie miejscach w Polsce. Jest to również potwierdzeniem słuszności naszej strategicznej relacji z klientami, zgodnie z którą staramy się zapewnić naszym najemcom jak najbardziej dogodne warunki do funkcjonowania ich biznesów” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

 


 • Warsaw

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 262000 m2
  Liczba ofert: 107
  Średni czynsz: 2.70 - 5.00 EUR
  Magazyny: Warszawa

MLP Pruszków I

Pruszków, Warszawa
Paulina Dziubińska