Dolfi 1920 z siedzibą w Distribution Park Okęcie

Eksperci z JLL reprezentowali Dolfi 1920 w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu. Firma wyspecjalizowana w serwisie bagażowym na zlecenie portów lotniczych, wynajęła 1 150 m kw. powierzchni serwisowo-magazynowej w Distribution Park Okęcie należącym do Hines Global REIT. Aktywami i nieruchomościami w imieniu właściciela zarządza Hines Polska.


Nowy magazyn Dolfi 1920 jest związany z szybkim rozwojem firmy oraz rosnącym ruchem lotniczym w Warszawie. Firma dysponuje już oddziałami w Niemczech, Czechach, Portugalii oraz Szwajcarii. Wybór Distribution Park Okęcie pozwala na dalszą ekspansję w Europie Centralnej.

– Dolfi 1920 stawia na projekty magazynowe w bezpośrednim sąsiedztwie portów lotniczych. Zwiększający się ruch na Okęciu to także stale rosnąca liczba bagaży, a firma współpracuje z ponad setką linii o zasięgu międzynarodowym i lokalnym. Usytuowanie Distribution Park Okęcie umożliwia sprawniejszą obsługę klientów oraz bardziej wydajny serwis – tłumaczy Norbert Kowalczyk, Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

– Podpisanie umowy najmu z firmą Dolfi 1920 to nasz kolejny sukces na rynku powierzchni magazynowych. Jesteśmy przekonani, że strategiczna lokalizacja oraz elastyczność rozwiązań zaproponowanych przez Hines zadecydowały o wyborze Distribution Park Okęcie – powiedziała Katarzyna Żbikowska, Leasing Manager w Hines Polska.

Warszawski Distribution Park Okęcie oferuje blisko 40 000 m kw. powierzchni do wynajęcia. Niewątpliwą zaletą jest lokalizacja obiektu - 2 km od Lotniska Chopina, przy drodze krajowej E67 łączącej Warszawę z Katowicami, Łodzią i Wrocławiem oraz w pobliżu licznych środków komunikacji miejskiej.


Norbert Kowalczyk