:

Centor nowym najemcą Segro Logistics Park Stryków

Firma Centor przenosi swoją europejską produkcję z Solihull w Wielkiej Brytanii do Polski. Producent drzwi zintegrowanych został nowym najemcą Segro Logistics Park Stryków.


Centor rozpocznie pełną działalność operacyjną na powierzchni 3 440 m kw. w Segro Logistics Park Stryków już pod koniec listopada. W ciągu kolejnych trzech lat Centor planuje zwiększyć produkcję aż o 300 proc., w porównaniu do jej dzisiejszej wielkości realizowanej w Wielkiej Brytanii.

Firma Centor posiada już w Warszawie biuro i siedzibę na Europę Środkowo-Wschodnią. Doceniła także doskonałe połączenie z siecią dróg w całej Europie, które gwarantuje Stryków. Okazało się również, że powierzchnia dostępna w Segro Logistics Park Stryków współgra z wymogami przedsiębiorstwa. Powierzchnia została dostosowana pod kątem technicznym do wymogów produkcji i magazynowania, które Centor będzie prowadził w Strykowie.

SEGRO Logistics Park Stryków oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jest to największy park logistyczny w tym regionie, który zlokalizowany jest w odległości 3 km od skrzyżowania autostrad A1 (Północ - Południe) i A2 (Wschód - Zachód). Lokalizacja parku sprzyja tworzeniu centr dystrybucyjnych oraz hal przygotowanych do działalności produkcyjnej.


Paulina Dziubińska