Apreo Logistics wynajęło powierzchnię magazynową we Wrocławiu

Międzynarodowa firma deweloperska Panattoni Europe, lider wród powierzchni magazynowych w Europie, podpisał umowę najmu z firmą Apreo Logistics. Najemca zajmuje ok. 5000 m2 powierzchni magazynowo-biurowej.


Magazyn we Wrocławiu ma nowego klienta

Apreo Logistics SA to firma spedycyjna i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy. Dzięki wynajętej powierzchni Apreo zaoferuje swoim klientom usługi logistyki magazynowej na 5000 m2 z możliwością szybkiej ekspansji do ponad 20 000 m2. Spółka w ramach nowego serwisu zamierza świadczyć również usługi drobnicowe (LTL). - Serwis logistyki magazynowej jest bardzo ważnym elementem w strategii rozwoju firmy. W tym momencie możemy już zaoferować tzw. „one stop shopping”, co znaczy, że Apreo może zająć się transportem, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów Klienta - powiedział Arkadiusz Glinka, Prezes Zarządu Apreo Logistics SA.

Nowoczesny magazyn w rejonie Wrocławia na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Park magazynowy Panattoni, z którego korzystać będzie Apreo, zlokalizowany jest w Nowej Wsi Wrocławskiej - regionie magazynowym Wrocławia, u zbiegu autostrady A4, międzynarodowej drogi E-67 oraz budowanej autostrady A8. Oprócz idealnej lokalizacji, blisko aglomeracji wrocławskiej i ważnych węzłów komunikacyjnych, dodatkowym atutem magazynu jest fakt, że znajduje się on w środku specjalnej strefy ekonomicznej, co zapewnia sprawną logistykę podmiotów tam funkcjonujących, ich dostawców oraz firm, które chcą utworzyć swoje zaplecze logistyczne pod kątem obsługi rozwijającego się rynku wrocławskiego. Docelowa powierzchnia magazynowa Panattoni Park Wrocław II to 60 000 m2.

Obiekt magazynowy Panattoni Park Wrocław II to druga inwestycja dewelopera w rejonie Wrocławia. Pierwsza z nich Panattoni Park Wrocław I, położony na Bielanach Wrocławskich, jest już zakończona i w całości wynajęta. Panattoni Park Wrocław II, zlokalizowany w Nowej Wsi Wrocławskiej jest w trakcie budowy. W lutym br. ruszyła budowa hali B, o powierzchni 19 tys. m2, której oddanie planowane jest na koniec II kwartału 2009 r. Wśród klientów Panattoni Park Wrocław II są już CJ International oraz Knauf Industries.


Panattoni Park Wrocław II

Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław
 • Wroclaw

  Szukasz magazynu we Wrocławiu?

  Powierzchnia dostępna: 107000 m2
  Liczba ofert: 45
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Wrocław
Paulina Dziubińska