Agata Meble już w nowym magazynie w Gliwicach

Agata Meble, właściciel salonów meblowych, otworzył w Gliwicach magazyn o łącznej powierzchni ponad 1600 m kw. Magazyn pozwoli na wygodny odbiór towaru zamówionego w sklepie.


Zdecydowaną większość wynajętej przestrzeni (1512 m kw.) zajmuje powierzchnia magazynowa, pozostała część (97 m kw.) jest przeznaczona na biura.

– Agata Meble konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. Mamy coraz więcej sklepów, rozszerzamy też naszą ofertę produktową. To wiąże się z nową aranżacją naszych salonów oraz potrzebą pozyskiwania kolejnych powierzchni magazynowych, które będą jeszcze bliżej klienta. Wygodny transport to bardzo ważny element zakupu mebli. Wybór Panattoni Park Gliwice III to według nas strzał w dziesiątkę – jego lokalizacja zapewni naszym klientom łatwy dojazd i wygodny odbiór zamówień – mówi Grzegorz Ćwik, Wiceprezes Zarządu Agata Meble.

Górny Śląsk jest drugim po Warszawie rynkiem magazynowym w Polsce. Panattoni Park Gliwice III położony jest w zachodnio-północnej części Górnego Śląska, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem podmiotów biznesowych ze względu na realizowane inwestycje drogowe.