7R rusza na podbój Warszawy

7R startuje z inwestycją w Warszawie. Na jednym z największych rynków logistycznych w kraju inwestor wybuduje 7R City Flex Warsaw Airport I.


Pierwsza na magazynowej mapie Warszawy inwestycja 7R powstaje w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistic. Obiekt typu Small Business Unit powstanie tuż przy drodze ekspresowej S2, w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, pięć minut pieszo od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej.

Dzięki wyjątkowej lokalizacji kompleks trzech nowoczesnych obiektów klasy A, o całkowitej powierzchni 13 900 m kw. tworzących 7R City Flex Warsaw Airport I będzie doskonałym miejscem do rozwoju dla firm z różnych branż.

– Obiekt znajdować się będzie 500 m od pętli tramwajowej Warszawa Okęcie będącej częścią kompleksu Park&Ride oraz w sąsiedztwie centrum handlowego. Doskonała lokalizacja oddalona zaledwie 7 km od centrum Warszawy umożliwi najemcom szybszą dystrybucję towarów, a klientom odbiór produktów na miejscu. To odpowiedź na rosnące oczekiwania konsumentów w dobie e-handlu oraz wyzwania związane z logistyką ostatniej mili – mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

7R City Flex Warsaw Airport I będzie komfortowym i bezpiecznym miejscem pracy. Trzy budynki, o powierzchni odpowiednio 5 600 mkw., 4 900 mkw. i 3 400 m kw. zostały zaprojektowane zgodnie z certyfikatem BREEAM. Zastosowane zostaną w nich wysokiej jakości rozwiązania energooszczędne takie jak oświetlenia LED, a w strefie przydokowej znajdą się także dodatkowe pasma świetlne. Wysoki standard ochrony przeciwpożarowej obiektów gwarantuje najwyższej klasy odporność ogniowa, która wyniesie ponad 4000 MJ/m kw.

– Dostępną w ramach 7R City Flex Warsaw Airport I przestrzeń można będzie elastycznie zaaranżować i dopasować nie tylko pod typową powierzchnię magazynową, ale także serwisową, lekką produkcję czy też wysokiej klasy reprezentacyjną powierzchnię biurową. Usytuowanie magazynów w granicach aglomeracji gwarantuje dostęp do odpowiedniej infrastruktury drogowej oraz komunikacji miejskiej, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja także pod kątem dostępu do kadry pracowniczej – dodaje Maciej Krawiecki, Leasing Director w 7R SA.