UTWÓRZ KONTO

Uzyskaj dostęp do pełnego zakresu danych, funkcji oraz narzędzi portalu!

 • Aktówka Stwórz portfolio interesujących Cię parków i działek , łatwo i szybko dostępne w dowolnym momencie w Twojej aktówce!
 • Porównywarka Porównaj wybrane nieruchomości pod względem najważniejszych parametrów. Modyfikuj zestawienie w oparciu o aktualne potrzeby!
 • Utwórz alert Bądź na bieżąco! Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zmianie dostępnej powierzchni w wybranych obiektach!
 • Pełen zakres danych Uzyskaj dostęp do szerszego zakresu danych i informacji o wszystkich nieruchomościach

Zarejestruj

Wystarczy tylko Twój e-mail oraz ustawić hasło – nie wymagamy żadnych dodatkowych danych.

Thank you for registering on our website

Dziękujemy za rejestrację. Aby dokończyć proces, kliknij na link aktywacyjny jaki wkrótce otrzymasz na podany adres e-mail.

Moje dane

Imię: {$ userData.first_name $}
Nazwisko: {$ userData.last_name $}
E-mail: {$ userData.email $}
Telefon: {$ userData.phone $}
Firma: {$ userData.company $}
Stanowisko: {$ userData.position $}
Wyloguj Edytuj dane

Edycja konta

Powrót

Moje konto:

 • Polish
 • Polski
 • English

Magazyny do wynajęcia - Poznań

Magazyny w Poznaniu cieszą się dziś dużym zainteresowaniem nie tylko krajowych najemców, ale i firm z Europy Zachodniej. Dogodna infrastruktura komunikacyjna, strategiczne położenie geograficzne oraz dynamiczne środowisko gospodarcze czynią z obiektów magazynowych w Wielkopolsce jeden z najbardziej obleganych rynków w Polsce.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2017r.
 • 1 516 000 m2
 • 23 000 m2
 • 71 000 m2
 • 223 000 m2

Największe transakcje

Najemca Park Powierzchnia
CLIP Logistic CLIP - Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań 25 000 m2
Arvato Logicor Poznań I 19 300 m2
Trio Line Panattoni Park Poznań V 32 300 m2

Potencjał magazynów w Poznaniu docenili już czołowi inwestorzy zagraniczni, tacy jak Volkswagen, GlaxoSmithKline czy Amazon, którzy chętnie lokują tu swoje centra dystrybucyjne czy lekką produkcję.

Magazyny w Poznaniu konkurencją dla obiektów w Niemczech

Magazyny w Poznaniu to nowoczesne obiekty w strategicznej lokalizacji. Położenie geograficzne Poznania otwiera szereg możliwości do prowadzenia dystrybucji na skalę krajową oraz międzynarodową. Autostrada A2 (część głównego korytarza tranzytowego z Europy Zachodniej do Rosji), biegnąc w głąb kraju, zapewnia doskonałe połączenie z Warszawą i innymi centralnymi obszarami Polski, a także – za sprawą węzła Łódź Północ –  z autostradą A1. W kierunku zachodnim, łączy się z niemiecką autostradą A12 oferując dogodny dojazd do Berlina, a także Frankfurtu nad Odrą.

Tak atrakcyjne połączenie komunikacyjne pod względem europejskich powiązań  wraz z solidnym zapleczem siły roboczej oraz zachętami inwestycyjnymi oferowanymi przez Specjalne Strefy Ekonomiczne na terenie Wielkopolski sprawiają, że firmy zza zachodniej granicy coraz chętniej przenoszą swoje europejskie centra dystrybucji do magazynów w Poznaniu.

Magazynów w regionie Poznania nie zabraknie

Na wzrost zapotrzebowania na magazyny w Poznaniu proaktywnie reagują czołowi ogólnopolscy deweloperzy obiektów przemysłowych. Już dziś oferują oni nowoczesną powierzchnię do wynajęcia w ramach istniejących, a także planowanych kompleksów magazynowych oraz – wykorzystując potencjał bogatej oferty regionalnych gruntów przemysłowych – budynków szytych na miarę, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami najemcy (tzw. BTS – build-to-suit).

Do największych inwestycji magazynowych w Poznaniu zaliczyć możemy magazyny Panattoni Park Poznań I, II & III, magazyny firmy Prologis w Tarnowie Podgórnym, magazyn Point Park Properties w Robakowie czy magazyn Segro Logistics Park Poznań w Komornikach oraz CLIP w Swarzędzu. Swoją obecność na poznańskim rynku magazynowym powoli zaznaczają również tzw. Small Business Units – czyli obiekty magazynowe oferujące mniejsze moduły wraz z reprezentacyjną powierzchnią biurową.

21 magazynów w regionie

Dodatkowych informacji udzieli:

Konrad Lewiński
+ 48 885 285 885
konrad.lewinski@eu.jll.com
Zobacz pełną ofertę magazynów
Miasto
Wynajmujący
Status
Dodatkowe parametry

Oferty - Poznań (21)

Sortuj: