Magazyny do wynajęcia - Lublin

Great economic potential, along with new local government initiatives in key sectors of regional-importance are soon to allure new investments, and subsequently stimulate industrial market development.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017r.
 • 93 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 9 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 6 500 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 19 500 m2
  Zrealizowane transakcje m2

Największe transakcje

Klient Park Powierzchnia
ILS inter cars Panattoni Park Lublin 4 400 m2
Rohlig Suus Logistics Panattoni Park Lublin 2 100 m2
ABM MLP Lublin 6 400 m2


Small market with a great warehouse potential

Lublin is the largest city east of Poland, often referred to as 'the bridge between the east and the west'. According to local development strategy, by 2020 the capital of Lubelszczyzna will seek to attract investments from automotive, logistics and production sectors. Potential investors can take to strategic location, competitive labor and business operations cost, access to skilled workforce and grants and incentives, offered by Lublin Special Economic Zone. Along with 120 ha of investment land to choose from, investors can be entitled to 50-70% income tax exemption.

Such development prospects are likely to generate demand for new warehouse facilities for rent or BTS investments (facilities constructed in line with the occupier's individual requirements).

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Lublin

7 500 mkw. w Panattoni Park Lublin dla firmy Spiżarnia


08-10-2015

Prawie 7 500 mkw. w Panattoni Park Lublin wynajęła firma Spiżarnia SJ, która zajmuje się dystrybucją polskich produktów spożywczych na rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii. W sfinalizowaniu kontraktu pośredniczyła agencja doradcza JLL.

Lublin - dobry region dla inwestorów magazynowych


15-06-2015

- W ostatnich latach Lublin rozwijał się bardzo dynamicznie, a my pracujemy nad tym, aby ten trend co najmniej utrzymać - mówi w rozmowie z Magazyny.pl Mariusz Sagan, dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów, odpowiedzialny za rozwój Lublina. Dlaczego to miasto jest świetną lokalizacją dla potencjalnych inwestorów? O tym w rozmowie.

Trzy kolejne firmy będą w specjalnej strefie ekonomicznej w Lublinie


28-05-2015

Trzy następne firmy dostały pozwolenia na działalność w podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Europark Mielec w Lublinie. Funkcjonują w niej już w sumie 33 firmy.

Lublin - most między Wschodem a Zachodem


25-05-2015

- Jest szansa, że o Lublinie będzie w najbliższym czasie głośno - mówi w rozmowie z Magazyny.pl Mateusz Iłowiecki, konsultant JLL, odpowiedzialny za region wschodni. Dlaczego to miasto jest świetną lokalizacją dla potencjalnych inwestorów? O tym w rozmowie.