UTWÓRZ KONTO

Uzyskaj dostęp do pełnego zakresu danych, funkcji oraz narzędzi portalu!

  • Aktówka Stwórz portfolio interesujących Cię parków i działek , łatwo i szybko dostępne w dowolnym momencie w Twojej aktówce!
  • Porównywarka Porównaj wybrane nieruchomości pod względem najważniejszych parametrów. Modyfikuj zestawienie w oparciu o aktualne potrzeby!
  • Utwórz alert Bądź na bieżąco! Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zmianie dostępnej powierzchni w wybranych obiektach!
  • Pełen zakres danych Uzyskaj dostęp do szerszego zakresu danych i informacji o wszystkich nieruchomościach

Zarejestruj

Wystarczy tylko Twój e-mail oraz ustawić hasło – nie wymagamy żadnych dodatkowych danych.

Thank you for registering on our website

Dziękujemy za rejestrację. Aby dokończyć proces, kliknij na link aktywacyjny jaki wkrótce otrzymasz na podany adres e-mail.

Moje dane

Imię: {$ userData.first_name $}
Nazwisko: {$ userData.last_name $}
E-mail: {$ userData.email $}
Telefon: {$ userData.phone $}
Firma: {$ userData.company $}
Stanowisko: {$ userData.position $}
Wyloguj Edytuj dane

Edycja konta

Powrót
Dostępna powierzchnia
Możliwość dobudowania
Wynajmujący Panattoni
Lokalizacja Górny Śląsk, Gliwice

Kontakt

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Zoń Wojciech Zoń +48 603 089 414 wojciech.zon@eu.jll.com Kontakt z doradcą

Panattoni Park Gliwice BTS Tesco to nowoczesny obiekt magazynowy w całości dedykowany firmie Tesco. Lokalizacja parku w pobliżu skrzyżowania autostrad A4 i A1 pozwala najemcy prowadzić optymalną dystrybucję w każdym kierunku. Budynek dostosowany jest do potrzeb Tesco i umożliwia przechowywanie żywności, zarówno suchej, jak i wymagającej kontrolowanej temperatury.

Centrum logistyczne w Gliwicach w sąsiedztwie węzła "Gliwice-Sośnica"

Magazyn dla Tesco został zlokalizowany w Gliwicach, w odległości 20 km od Katowic – głównego miasta w regionie Górnego Śląska. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum logistycznego znajduje się węzeł "Gliwice-Sośnica" łączący autostradę A1 (północ-południe) z autostradą A4 (wschód-zachód). Warto przy tym zauważyć, że autostrada A4 jest częścią europejskiej trasy E40.

Magazyn typu BTS na Górnym Śląsku dla sieci Tesco

Oddany do użytku w 2010 roku nowoczesny magazyn o powierzchni 57 000 mkw. jest w całości dedykowany firmie Tesco. Panattoni Park Gliwice BTS Tesco jest jedną z największych inwestycji BTS w Polsce.

W magazynie w Gliwicach zatrudnionych jest ok. 1000 osób, z czego aż 300 osób obsługuje magazyn podczas jednej zmiany (magazyn działa non stop – 3 zmiany na dobę). Hala magazynowa, w pełni dostosowana do wymagań najemcy, umożliwia przechowywanie żywności, zarówno suchej, jak i wymagającej kontrolowanej temperatury.

Magazyn w Gliwicach niedaleko Katowic typu "crossdock"

Panattoni Park Gliwice BTS Tesco charakteryzuje się wysokim standardem otaczającej go infrastruktury drogowej. Magazyn posiada wymiary 400 m x 127 m. Na jego terenie znajduje się również chłodnia o powierzchni 13 800 mkw. oraz biura. Dodatkowym atutem obiektu jest parking mogący pomieścić nawet 440 samochodów osobowych, 80 naczep oraz 36 TIR-ów.

Magazyn Tesco niedaleko Katowic posiada własną stację paliw, warsztat oraz myjnię dla naczep. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom energooszczędnym uzyskano efekt ekologiczny. Na uwagę zasługuje fakt, że dach magazynu jest w 15% oszklony, co zapewnia więcej światła dziennego i w rezultacie prowadzi do zmniejszonego zużycia energii.

Zastosowane specjalne autodoki, posiadjace większe zadaszenie zapewniają zarówno komfort rozładunku jak i bezpieczeństwo produktów.

Warunki najmu

Czynsz nominalny za magazyn Skontaktuj się z doradcą
Czynsz efektywny za magazyn Zapytaj doradcę o rabat!
Czynsz za powierzchnię biurową Skontaktuj się z doradcą
Minimalny moduł Skontaktuj się z doradcą
Minimalny okres najmu Skontaktuj się z doradcą
Budynek / powierzchnia całkowita Dostępne Siatka Słupów (m) Wysokość netto (m) Obciążenie posadzki Tryskacze Crossdrock Klapy dymowe CCTV Bocznica kolejowa Lekka produkcja
Budynek 1 31,8 x 16 m m 0 t/m2 tak tak tak tak nie tak
Mapa Górny Śląsk
Wszystkie oferty w regionie Lokalizacja: Gliwice
Magazyny w całej Polsce Magazyny do wynajęcia - Górny Śląsk
Nasi Klienci: