UTWÓRZ KONTO

Uzyskaj dostęp do pełnego zakresu danych, funkcji oraz narzędzi portalu!

  • Aktówka Stwórz portfolio interesujących Cię parków i działek , łatwo i szybko dostępne w dowolnym momencie w Twojej aktówce!
  • Porównywarka Porównaj wybrane nieruchomości pod względem najważniejszych parametrów. Modyfikuj zestawienie w oparciu o aktualne potrzeby!
  • Utwórz alert Bądź na bieżąco! Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zmianie dostępnej powierzchni w wybranych obiektach!
  • Pełen zakres danych Uzyskaj dostęp do szerszego zakresu danych i informacji o wszystkich nieruchomościach

Zarejestruj

Wystarczy tylko Twój e-mail oraz ustawić hasło – nie wymagamy żadnych dodatkowych danych.

Thank you for registering on our website

Dziękujemy za rejestrację. Aby dokończyć proces, kliknij na link aktywacyjny jaki wkrótce otrzymasz na podany adres e-mail.

Moje dane

Imię: {$ userData.first_name $}
Nazwisko: {$ userData.last_name $}
E-mail: {$ userData.email $}
Telefon: {$ userData.phone $}
Firma: {$ userData.company $}
Stanowisko: {$ userData.position $}
Wyloguj Edytuj dane

Edycja konta

Powrót
Dostępna powierzchnia
Możliwość dobudowania
Wynajmujący Panattoni
Lokalizacja Górny Śląsk, Gliwice 44-141 Bojkowska

Kontakt

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Zoń
Wojciech Zoń +48 603 089 414 wojciech.zon@eu.jll.com Kontakt z doradcą

Magazyn w Gliwicach, którego właścicielem jest deweloper Panattoni to nowoczesne centrum dystrybucyjne w całości dedykowane firmie Tesco. Lokalizacja magazynu w Gliwicach w pobliżu skrzyżowania autostrad A4 i A1 pozwala najemcy prowadzić optymalną dystrybucję w każdym kierunku. Park magazynowy dostosowany jest do potrzeb Tesco i umożliwia przechowywanie żywności, zarówno suchej, jak i wymagającej kontrolowanej temperatury.

Magazyn Gliwice: w sąsiedztwie węzła "Gliwice-Sośnica"

Magazyn w Gliwicach dla Tesco został zlokalizowany w odległości 20 km od Katowic – głównego miasta w regionie Górnego Śląska. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się węzeł "Gliwice-Sośnica" łączący autostradę A1 (północ-południe) z autostradą A4 (wschód-zachód). Warto przy tym zauważyć, że autostrada A4 jest częścią europejskiej trasy E40.

Magazyn typu BTS w Gliwicach dla sieci Tesco

Nowoczesny magazyn w Gliwicach dewelopera Panattoni został oddany do użytku w 2010 roku. Panattoni Park Gliwice BTS o powierzchni 57 000 mkw. jest w całości dedykowany firmie Tesco. W magazynie w Gliwicach pracę znalazło ok. 1000 osób, z czego aż 300 osób obsługuje magazyn podczas jednej zmiany (działa non stop – 3 zmiany na dobę). Hala magazynowa, w pełni dostosowana do wymagań najemcy, umożliwia przechowywanie żywności, zarówno suchej, jak i wymagającej kontrolowanej temperatury.

Magazyn w Gliwicach typu "crossdock", niedaleko Katowic

Magazyn w Gliwicach, wybudowany przez Panattoni dla Tesco charakteryzuje się wysokim standardem otaczającej go infrastruktury drogowej. Obiekt magazynowy posiada wymiary 400 m x 127 m. Na jego terenie znajduje się również chłodnia o powierzchni 13 800 mkw. oraz biura. Dodatkowym atutem Panattoni Park Gliwice BTS for Tesco jest parking mogący pomieścić nawet 440 samochodów osobowych, 80 naczep oraz 36 TIR-ów.

Magazyn Panattoni w Gliwicach posiada własną stację paliw, warsztat oraz myjnię dla naczep. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom energooszczędnym uzyskano efekt ekologiczny. Na uwagę zasługuje fakt, że dach magazynu jest w 15% oszklony, co zapewnia więcej światła dziennego i w rezultacie prowadzi do zmniejszonego zużycia energii.

Zastosowane specjalne autodoki, posiadjace większe zadaszenie zapewniają zarówno komfort rozładunku jak i bezpieczeństwo produktów.

Warunki najmu

Czynsz nominalny za magazyn Zapytaj doradcę
Czynsz efektywny za magazyn Zapytaj doradcę o rabat!
Czynsz za powierzchnię biurową Zapytaj doradcę
Minimalny moduł Zapytaj doradcę
Minimalny okres najmu Zapytaj doradcę
Budynek / powierzchnia całkowita Dostępne Siatka Słupów (m) Wysokość netto (m) Obciążenie posadzki Tryskacze Crossdock Klapy dymowe CCTV Bocznica kolejowa Lekka produkcja
Budynek 1 31,8 x 16 m m 0 t/m2 tak tak tak tak nie tak
Magazyny Górny Śląsk | Szukasz powierzchni magazynowej na Górnym Śląsku? Sprawdź dlaczego magazyny na Górnym Śląsku uchodzą za najlepszy wybór dla Twojego centrum logistycznego.
Lokalizacja: Gliwice Magazyny: Górny Śląsk
Magazyny w całej Polsce Magazyny do wynajęcia - Górny Śląsk
Nasi Klienci: