UTWÓRZ KONTO

Uzyskaj dostęp do pełnego zakresu danych, funkcji oraz narzędzi portalu!

  • Aktówka Stwórz portfolio interesujących Cię parków i działek , łatwo i szybko dostępne w dowolnym momencie w Twojej aktówce!
  • Porównywarka Porównaj wybrane nieruchomości pod względem najważniejszych parametrów. Modyfikuj zestawienie w oparciu o aktualne potrzeby!
  • Utwórz alert Bądź na bieżąco! Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zmianie dostępnej powierzchni w wybranych obiektach!
  • Pełen zakres danych Uzyskaj dostęp do szerszego zakresu danych i informacji o wszystkich nieruchomościach

Zarejestruj

Wystarczy tylko Twój e-mail oraz ustawić hasło – nie wymagamy żadnych dodatkowych danych.

Thank you for registering on our website

Dziękujemy za rejestrację. Aby dokończyć proces, kliknij na link aktywacyjny jaki wkrótce otrzymasz na podany adres e-mail.

Moje dane

Imię: {$ userData.first_name $}
Nazwisko: {$ userData.last_name $}
E-mail: {$ userData.email $}
Telefon: {$ userData.phone $}
Firma: {$ userData.company $}
Stanowisko: {$ userData.position $}
Wyloguj Edytuj dane

Edycja konta

Powrót

Moje konto:

  • Polish
  • Polski
  • English

Magazyny Tulipan Park Gliwice rosną w siłę

Dodano 27.04.2009R. 0 Wojciech Zoń
Magazyny Tulipan Park Gliwice rosną w siłę

Tulipan Park Gliwice faza II jest już ukończona. Centrum logistyczne oferuje aktualnie 115 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

W chwili obecnej inwestycja składa się z 4 budynków, w 70% już wynajętych. Pozostałe powierzchnie magazynowe klasy A są dostępne do wynajęcia od zaraz.

Powierzchnia do wynajęcia na Śląsku dostosowana do funkcji magazynowych i produkcyjnych

Atuty magazynów Tulipan Park Gliwice, tj. doskonała lokalizacja i perspektywa dalszej rozbudowy zostały potwierdzone dużym zainteresowaniem na rynku. Oferowana powierzchnia przeznaczona jest do prowadzenia dwojakiej działalności biznesowej: magazynowania i lekkiej produkcji. 

Do grona najemców - producentów Tulipan Park Gliwice należą: Pregis (globalny producent innowacyjnych opakowań) oraz Plastic Omnium (producent części wyposażenia zewnętrznego dla przemysłu samochodowego). Logistyczne i dystrybucyjne wykorzystanie powierzchni reprezentowane jest przez Helion (polskie wydawnictwo książkowe), Brenntag (dystrybutora surowców chemicznych dla przemysłu), Decathlon (dystrybutora sprzętu sportowego), jednego z największych na świecie producentów elektronarzędzi i akcesoriów oraz firmy logistyczne - Rhenus Freight Logistics i Schenker.

Magazyny na Górnym Śląsku w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4

Ogromną zaletą magazynów Tulipan Park Gliwice jest ich strategiczna lokalizacja na Górnym Śląsku, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski oraz drogi krajowej nr 88. W przyszłości, zaledwie kilka kilometrów, będzie dzieliło gliwickie obiekty od skrzyżowania autostrad A1 i A4.

Oferta 200 000 m2 docelowej powierzchni magazynowej w Gliwicach

Tulipan Park Gliwice leży na terenie 48 ha i docelowo będzie oferował 200 000 m2 nowoczesnej powierzchni przeznaczonej na magazyny i lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 4 000 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami najemcy, łącznie z możliwością umieszczenia pomieszczeń biurowych na antresoli. Dogodny system komunikacyjny w magazynach Tulipan Park Gliwice, obejmuje szerokie drogi wewnętrzne i place manewrowe dla samochodów dostawczych, jak również odpowiednią ilość miejsc parkingowych dla klientów i pracowników.

Standardowa specyfikacja techniczna dla powierzchni magazynowej w Gliwicach obejmuje bramy wjazdowe, doki przeładunkowe z rampami samopoziomującymi, 10 m wysokość netto, wytrzymałość posadzki 5 t/m2, siatkę słupów 22,5 x 12 m i instalację tryskaczową w systemie ESFR. Powierzchnie biurowe i socjalne mogą zostać zaprojektowane i zbudowane zgodnie z wymaganiami najemców. 
Powrót do artykułów Lubisz to Polub
comments powered by Disqus
Wojciech Zoń

Wojciech Zoń

Associate Director +48 607 168 482 wojciech.zon@eu.jll.com